Pasaport Kayıt İşlemleriSuya ve Darbeye Dayanıklı SanDisk 200 GB Mikro SD Kart Satışa Çıktı

Suya ve Darbeye Dayanıklı SanDisk 200 GB Mikro SD Kart Satışa Çıktı

SanDisk firması tarafından Dünya Mobil Kongresinde duyurusu yapılan 200 GB’lık Depolama Alanına sahip olan Mikro SD Kart serisi Amazon’da satışa sunuldu. Mart ayında yapılan lansmanda duyurusu yapılan ve 400 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacağı açıklanan 200 GB’lık depolama biriminin Amazon tarafından neredeyse yarı fiyata satışa çıkmış olması sevindirici. İşte SanDisk Ultra 200 GB Micro […]


SanDisk firması tarafından Dünya Mobil Kongresinde duyurusu yapılan 200 GB’lık Depolama Alanına sahip olan Mikro SD Kart serisi Amazon’da satışa sunuldu.

Mart ayında yapılan lansmanda duyurusu yapılan ve 400 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacağı açıklanan 200 GB’lık depolama biriminin Amazon tarafından neredeyse yarı fiyata satışa çıkmış olması sevindirici.

İşte SanDisk Ultra 200 GB Micro SD Kart serisinin Teknik Özellikleri, Satış Fiyatı ve Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ile alakalı tahminler.

SanDisk En Yüksek Mikro SD Kartı Satışa Sundu
SanDisk En Yüksek Mikro SD Kartı Satışa Sundu

SanDisk Ultra 200 GB microSDXC UHS-I Kart Teknik Özellikleri

Şu aşamada Dünyanın En Yüksek Kapasitesine sahip Micro SD Kartı olma özelliğini taşıyan ürünümüz ile 1 TB’a kadar depolama alanı sunan Akıllı Telefonlar için ideal bir çözüm sunulmuş durumda.

  Sandisk Wireless Flash Bellek İncelemesi

Full HD Video Çekimi noktasında 20 Saate kadar aralıksız kayıt imkanı sunan SanDisk 200 GB’lık Mikro SD Kart serisi Müzik, Fotoğraf ve Film gibi birçok medyayı da sorunsuz bir şekilde bünyesinde saklayabiliyor.

Aktarım Hızı olarak 90 MB/S hıza sahip olarak pazara çıkan ürün bu noktada cihazların Max. Değerlerde çalışmasına da yardımcı olmuş oluyor.

En önemli özelliklerden birisi ise Doğa Koşullarına Dayanıklı olarak üretilmiş olması. Su Geçirmeyen Yapısı sayesinde depolama biriminizdeki tüm veriler extra olarak güvende.

Ayrıca X Işınlarına, Mıknatıslar tarafından yayılan elektromanyetik alanlara, Yüksek Sıcaklıklara da dayanıklı bir ürün pazara sürülmüş durumda.

SanDisk'ten 200 GB'lık Mikro SD Kart
SanDisk’ten 200 GB’lık Mikro SD Kart

Teknik Özellikler

Tür  microSDXC™
Kapasite  200GB
Hız Değerleri  90MB/s Okuma Hızı

Yazma Hızı Daha Düşüktür

Kart Boyutu 14.99mm x 10.92mm x 1.02mm
Çalışma Sıcaklığı -25ºC ile 85ºC arasında
Depolama Sıcaklığı -40ºC ile 85ºC arasında
SD Kart Adaptörü  Mevcut
SanDisk Ultra 200 GB Mikro SD Kart
SanDisk Ultra 200 GB Mikro SD Kart

 

SanDisk Ultra 200 GB microSDXC UHS-I Kartın Fiyatı ve Satış Tarihi

Ülkemizde 1-2 ay içerisinde satışına başlanması beklenilen serinin fiyatı Amazon için 240 Dolar olarak belirlenmiş durumda.

400 Dolarlık bir fiyatlandırmadan 240 Dolara düşülmüş olması açıkçası Türkiye’deki muhtemel alıcıları için de güzel bir haber olmuş durumda.

Ancak Türkiye Satışına geldiğimizde fiyatların 1.000 TL civarından başlaması muhtemel. Çünkü 240 Dolar şu aşamada 640 – 650 TL civarında bir rakam yapıyor.

Buna ÖTV ve KDV gibi değerler eklendiğinde fiyat üzerine 200 – 300 TL ek maliyetin binmesi gibi bir durum oluşacak ki bu durumda da fiyatlar 1.000 TL civarına yaklaşacaktır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status