Pasaport Kayıt İşlemleriSwatch Tissot Smart Touch Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

Swatch Tissot Smart Touch Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

Akıllı Saat sektörüne giren saat üreticilerinden birisi olan Swatch firması yeni modeli Swatch Tissot Smart Touch serisini tanıttı. Klasik Saat seven kullanıcılara hitap eden bir yapıya sahip olan yeni model ile hem kolunuzda Klasik Görünümlü Saat hem de Akıllı Saat kullanıyormuş zevkine ulaşmanızı sağlanmaya çalışılmış durumda. Dilerseniz Swatch Tissot Smart Touch serisine daha yakından bakarak […]


Akıllı Saat sektörüne giren saat üreticilerinden birisi olan Swatch firması yeni modeli Swatch Tissot Smart Touch serisini tanıttı.

Klasik Saat seven kullanıcılara hitap eden bir yapıya sahip olan yeni model ile hem kolunuzda Klasik Görünümlü Saat hem de Akıllı Saat kullanıyormuş zevkine ulaşmanızı sağlanmaya çalışılmış durumda.

Dilerseniz Swatch Tissot Smart Touch serisine daha yakından bakarak cihazın Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı ile alakalı bazı bilgileri verelim.

 

Swatch Tissot Smart Touch
Swatch Tissot Smart Touch

 

Swatch Tissot Smart Touch Teknik Özellikleri

Pazara sürülen Apple Watch, Samsung Gear yada farklı Akıllı Saatler kadar yüksek özelliklere sahip olmasa da Swatch Tissot Smart Touch yapısı ve teknik özellikleri ile kullanılabilir bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Yapı olarak Klasik Saat ve Akıllı Saat sistemlerinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan modelde ortalama olarak 1 Yıl Şarj Sorunu yaşamadığınızı söylememiz gerek.

Cihazı tam dolu olarak kullanmaya başlamanız durumunda size 12 aylık bir Batarya Süresi sunuyor olması oldukça başarılı bir özellik olarak ele alınabilir.

 

Swatch Tissot Smart Touch Kullanım Özellikleri
Tissot Smart Touch Kullanım Özellikleri

 

Aktivite Takibi ve Uygulama Desteği sunan Swatch Tissot Smart Touch üzerinden Akıllı Telefonunuza gelen bildirimleri de görebiliyorsunuz. Ancak ekranın küçük olmasından dolayı mesajları okuma gibi aktiviteleri ne yazık ki yapamıyorsunuz.

Akıllı Telefon ile bağlantısı kesilen diğer Akıllı Saatlerde yaşanan çalışma sorunları bu cihazda yok. Çünkü kendi çapında Klasik Saat işlevleri sunan Swatch Tissot Smart-Touch serisi siz telefonla bağlantı kurmasanız bile çalışmaya ve işlevlerini tam olarak yerine getirmeye devam ediyor.

 

Swatch Tissot Smart Touch Renk Seçenekleri
Tissot Smart Touch Renk Seçenekleri

 

Swatch Tissot Smart Touch Satış Fiyatı

Tabi ki Marka bir ürün olması hem Klasik hem de Akıllı Saat özelliklerini sunuyor olması sebebiyle cihazımız biraz pahalı.

Gelen ilk rakamlara göre ürünün 1.000 – 1.200 Dolar seviyesinden satışa çıkacağı belirtiliyor. Yani ülkemizde satılması durumunda ortalama 3.000 TL – 4.000 TL seviyesinde bir fiyatı olacak gibi.

Swatch Tissot Smart Touch modeli için hedeflenen ortalama satış rakamı ise 1 yıl içinde 20.000 ile 40.000 adet arası.

Genel anlamda bakıldığında Marka noktasında rahatlıkla serinin bu satış rakamlarına ulaşmasını bekleyebiliriz.

Swatch Tissot Smart Touch Akıllı Saat
Tissot Smart Touch Akıllı Saat


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status