Takım Elbise Modelleri

Takım Elbise
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sadeliğin ve şıklığın göstergesi olan takım elbiseler hem erkeklere için hem de bayanlara özel dikilmiş 2 veya 3 parçadan oluşan elbiselerdir. Bayanlarda ceket, etek ya da pantolon yer alırken erkeklerde ise ceket ve pantolon gömlek kravat ya da papyondan oluşur.

Bu takım elbise erkeklere karizma katarken aynı zamanda iş yeri, düğün, nişan, davet gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilme imkanı tanır. Ayrıca takım elbiseleri tanıdıklarının düğünde kullanabilecekleri gibi kendi düğününde damatlık olarak da kullanırlar.

Klasik Takım Elbise Fiyatları

Erkekler özel günlerinde parlak dikkat çekici siyah, lacivert, kurşun rengi gibi takım elbise modellerini tercih ederler. Eğer damatlık için seçilecekse siyah takım elbise, beyaz gömlek, kravat yada papyon olmazsa olmazıdır. Bazı takım elbiselerin içinde takım elbisenin renginde ve kumaşında büyük V kesimli yelekleri olanları da bulunur.

Parlak takımları düğünlerin yanında önemli iş adamları, resmi ve dini bayramlar kız isteme gibi yerlerde kullanılır. Siyah, lacivert, gri renklerinin yanında mavi, koyu kırmızı, kahverengi, beyaz gibi parlak takımlar da bulunur.

Son Moda Kareli Takım Elbise Modelleri

Klasik modellerinin yanında farklı renkte büyük ya da küçük kareleri bulunan spor ceket modelleri de vardır. Bunları farklı renk kumaş pantolonlarla ya da kot pantolonlarla kombin edebilirsiniz. Esmer yada beyaz tenli erkeklere siyah ve lacivert renkli takım elbise yakışırken, mavi gibi renkli gözlü erkeklere de gri renkli elbiselerde gözlerini ortaya çıkarır.

Spor ve mat takım elbiseleri iş yerindeki memurlar, davet, düğün, bayram, gündelik hayat gibi yerlerde kullanırlar. Ceketi ve pantolonu tek renk ya da iki farklı renk takım elbise modellerini görüntülemek için https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-takim-elbise/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!