Tango uygulaması

2010 yılında çıkmış ve bugüne kadar fazla sayıda kullanıcıya sahip bir uygulamadır. Android, İos, pc, tabletler ve Windows Phone ile uyumlu olarak sağlıklı bir şekilde çalışan uygulama yarattığı etkiyle çeşitli ülkelerce kullanılmaktadır. En çok akıllı telefonlarda kullanılan uygulama kişiler arası iletişim kurmada oldukça çok kullanılan bir programdır. Google Play Store ve Appla Store’dan kolaylıkla indirebileceğiniz program size günlük hayatınızda haberleşme imkanı sağlayacak.

Tango programı ücretsiz bir uygulamadır sadece kullanabilmeniz için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Programı yükledikten sonra kendinize rumuz koyarak ya da isminizle bir hesap oluşturuyorsunuz, dilerseniz profil resmide koyabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra tangoyu kullanmaya başlıyorsunuz. Telefon rehberinizde tangoyu kullanan kişiler otomatik olarak senkronize edileceğinden kolaylıkla rehberinizdeki kişilere ulaşabileceksiniz.  Kişi listenizi oluşturduktan sonra tıkladığınız kişi üzerinde size tango 3 seçenek sunacaktır. Bunlar; chat, sesli arama, görüntülü arama. Hangi tür iletişim kurmayı isterseniz üçünden birini seçiyorsunuz ve seçtiğiniz kişiyle bu bağlantıda görüşebiliyorsunuz. Ayrıca tanımadığınız kişilerle ekleyerek arkadaş olabilir chat uygulaması sayesinde yeni kişiler tanıyabilirsiniz.

Tango uygulaması
Tango uygulaması

Günümüzde Tango uygulamasını 200 milyondan fazla kişi kullanmaktadır. Dünyada çok fazla kişi tarafından kullanılan uygulamayla farklı ülke ya da şehirlerdeki yakınlarınız sevdikleriniz arkadaşlarınız ya da ailenizle doyasıya görüntülü konuşma, mesajlaşma imkanı bulabiliyorsunuz. Sizde tangoyu indirerek sevdiklerinize kolayca ulaşın sadece seslerini duymakla yetinmeyin görüntülü arayarak yüz yüze görüşme imkanından faydalanın.

Tango uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 20 Eylül 2014, 16:15

    Tango, internet üzerinden yakınlarımızla iletişim kurabilmek için iyi bir seçenek. Kullanıcılarının hangi cihaza sahip olduğunun pekde bir önemi yok. İsterseniz masaüstü pcnizden yada diğer seçenekler olan, Android, ios ve hatta Windows yazılıma sahip sahip Tablet yada telefonlarınızdan yakınlarınız ile sesli yada görüntülü görüşme yapmanıza olanak sağladığı gibi birbirinizle küçük oyunlar oynamanıza veya kısa animasyonlar göndermenize de olanak sağlıyor. Üstelik tüm bunları yaparken aynı işi yapan skype ve benzeri uygulamalar kadar cihazınızı yormuyor.

    Cevapla