Tanzim Satışları e-PTTAVM Üzerinden Online Olarak da Yapılacak

Tanzim Satışları e-PTTAVM Üzerinden Online Olarak da Yapılacak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan tarafından yapılan açıklamaya göre Tanzim Satışları artık e-PTTAVM Sitesi üzerinden Online olarak da yapılacak.


Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan tarafından yapılan açıklamaya göre Tanzim Satışları artık e-PTTAVM Sitesi üzerinden Online olarak da yapılacak.

Yapılan satışlar PTT Kargo ile alışverişi yapan vatandaşın kapısına kadar, muhtemelen Ücretsiz Kargo seçeneği ile ulaştırılacak.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Sebze ve meyve fiyatlarının ciddi yükselişi ile birlikte enflasyonla topyekûn mücadele kapsamında vatandaşlarımıza ekonomik fayda sağlamak amacıyla uygulama koyulan tanzim satışlarını yakın zamanda Türkiye’nin Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com‘da başlatıyoruz.

Tarım ve Orman Bakanlığımızın desteği ve PTT AŞ güvencesiyle başlatılan bu proje kapsamında tarım ürünlerinin vatandaşımıza ulaşması sürecinde yaşanan aracı hizmet ücretlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. www.epttavm.com internet adresinde e-Tanzim olarak hizmete sunulan meyve ve sebzeler tanzim fiyatları ile satılırken, tüm ürünler PTT Kargo ve Lojistik aracılığı ile güvenle vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır.

Vatandaşlarımızın tanzim noktalarında sıra beklememesi, sebze ve meyvelerini uygun şartlarda ucuz olarak alabilmeleri için Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com olarak sorumluluk üstlendik. Vatandaşımıza ekstra ücret yansımaması ve uygulamada avantajların artırılması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte çaba içerisindeyiz. e-Tanzim uygulamamamızın süratle başlatılması için de çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz”

 

Online Tanzim Ürün Satışı

 

Online Tanzim / e-Tanzim Satışları Hangi Adres Üzerinden Yapılacak?

PTT tarafından hayata geçirilen e-PTTAVM adresi üzerinden yapılacak olan satışlara ulaşmak için https://www.epttavm.com/kampanyalar/turkiye-kazanacak/turkiye-kazanacak linkini kullanabilirsiniz.

İlk gün itibari ile Online Tanzim sayfasında satışta olan ürünler ve fiyatları şu şekilde olmuştur. (13/02/2019)

 

Ürün  Birim  Fiyat
Havuç  1 KG  2,50 TL
Ispanak  1 KG 4.00 TL
Biber  1 KG 6.00 TL
Patlıcan  1 KG 4.5 TL
Soğan  1 KG 2.00 TL
Maydanoz  1 KG 2.25 TL
Salatalık  1 KG 4.00 TL
Patates  1 KG 2.00 TL

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
eutics.com | 524: A timeout occurred

Error 524 Ray ID: 4bdc34a04ac1c83d • 2019-03-26 21:28:34 UTC

A timeout occurred

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
eutics.com

Host

Error

What happened?

The origin web server timed out responding to this request.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

The connection to the origin web server was made, but the origin web server timed out before responding. The likely cause is an overloaded background task, database or application, stressing the resources on your web server. To resolve, please work with your hosting provider or web development team to free up resources for your database or overloaded application. Additional troubleshooting information here.