Taptrip’te hiç gezindiniz mi?

Dünyanın her yerini herkes gezerek görmek ister. Ancak ekonomik sebepler, iş güç ve daha birçok sebepten ötürü dünyanın çeşitli güzel yerlerini gezip görmek mümkün olmuyor. Ancak akıllı telefonlara, tablet ve bilgisayarlara yüklenen uygulamalarla bu görsel güzelliklere fotoğraflarla da olsa ulaşmak mümkün olabiliyor. Dünya çapında 250 ülkeden 950.000 kişi tarafından kullanılan harika bir uygulamadan söz edeceğiz. Taptrip programıyla gezip göremediğiniz ve hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz yerlere birkaç tuşla kolaylıkla ulaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Üstelik birçok ülkede kullanıldığı için tek bir dil seçeneği değil tam 17 dil seçeneğine sahip kolayca otomatik olarak çevriliyor.

Taptrip uygulaması ile dünyanın her yerinden ilginizi çeken ve merak ettiğiniz ülkelerin güncel fotoğraflarını araştırıp ülkelerin güzel yerleri hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Araştırma yaparken adeta bir gezinti rehberine bakar gibi çeşitli seçeneklerle en güzel yerleri keşfedebiliyorsunuz. Ayrıca yerler hakkında yorup yapabildiğiniz gibi başkalarının yorumlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Taptrip’i kullanmak çok kolay cihazınıza kolayca indirdiğiniz programı açıyorsunuz, görmek istediğiniz ülkeyi ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinin adını giriyorsunuz karşınıza en güzel fotoğraflar çıkıyor. Bu uygulama sayesinde sadece yerleri görmüyorsunuz aynı zamanda eğer tatile gidecekseniz size çok güzel fikirler sunuyor.

Uygulamayı sadece fotoğraflar görmek için kullanmıyorsunuz, dünyadaki insanlarla konuşmak için mesaj programı olarak da kullanabiliyorsunuz. Böylece çeşitli ülkelerin dillerini öğrenebiliyor, farklı ülkelerde arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Taptrip’te hiç gezindiniz mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 19 Eylül 2017, 14:34

    Kapatmak istiyorum