Avea Kullanıcılarına Özel Tarım Haber Paketi

Tarım üreticilerinin içini rahatlatacak ve bilgi sahibi olmalarını sağlayacak inanılmaz paket Avea’dan size geliyor. Tarım Haber Paketi ile yetiştirdiğiniz ürüne özel verim artıracak bilgiler, yaşadığınız bölgenin günlük hava, nem ve rüzgar tahminleri ile tarım sektöründen en güncel haberler artık cebinizde.

Tarım Haber Paketi servis üyeliği haftada 1 TL, aylık 4 TL olarak ücretlendirilmektedir. Yıl Boyu Konuşturan Paket aboneleri Tarım Haber Paketi’nden 12 ay boyunca ücretsiz faydalanacaklardır. 9090’a TARIM yazıp SMS göndererek servise abone olabilirsiniz.

Aboneliğinizi gerçekleştirdikten sonra; 9091 kısa numarasından gelecek yaşadığınız ilin plaka kodu ile yetiştirdiğiniz ürün bilgisi SMS’lerini ücretsiz olarak cevaplayarak, Tarım Haber Paketi’nden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bu servis ile yaşadığınız bölgenin günlük hava, nem ve rüzgar tahminleri ile tarım sektöründen en güncel haber ve yetiştirmekte olduğunuz ürün verimini artıracak hizmetler cebinizde olacak. Servis üyeliği haftada 1 TL, aylık 4 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Tarım haber paketi
Tarım haber paketi

Servis, iptal talebi gelmediği sürece aylık otomatik olarak yenilenmektedir. Servisten tüm Avea aboneleri faydalanabilmektedir. Servis ücretine tüm vergiler (KDV ve ÖİV) dâhildir.

Yıl Boyu Konuşturan Paket’e abone olan Avea’lılar Tarım Haber Paketi’nden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanacaklardır. Abonelerin üyelikleri otomatik olarak tanımlanacak olup, Yıl Boyu Konuşturan Paket’e abone oldukları sürece, Tarım Haber Paketinden ücretsiz olarak faydalanmaya devam edeceklerdir. İptal etmek için IPTAL boşluk TARIM yazıp 9090’a gönderebilirsiniz.

Avea Kullanıcılarına Özel Tarım Haber Paketi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir