Taşınabilir Üretkenlik İçin Asus Vivo Tab TF810C

Windows 8’in piyasaya çıkmasının ardından dokunmatik ekranın değeri bir kat daha arttı. Dizüstü bilgisayarlarda tablet kullanımına yönelmeler başladı. Microsoft’un gelişmiş arayüzü sayesinde, Windows 8’in asıl yüzü dokunmatik kullanımda ortaya çıkıyor.

Bu yüzden Windows sadece bilgisayarlar için değil dokunmatik ekranlı telefonlarda ve tabletlerde de yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Windows bu özellikleri ASUS VivoTab TF810C modelinde performans seviyesini en üst seviyeye çıkararak kullanmaya başladı.

ASUS VivoTab TF810C,  geniş ekranı ve ince tasarımıyla dikkat çekiyor. 700g ağırlığa ve 8,64mm kalınlığa sahip olan tablet, ekran boyutuna ve sunduğu özelliklere oranla son derece ince ve hafif kalıyor.

Tabletin 11,6 inç boyutlu ekranı Corning Gorilla Glass çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı camla korunuyor. Ekranının kenarlarında bulunan yükseltili çerçeve ekranı herhangi bir zemine koymanız durumunda çizilmeye karşı korumak amacıyla tasarlanmış.

Taşınabilir Üretkenlik İçin Asus Vivo Tab TF810C

 

Tabletten çok dizüstü bilgisayar kullanımını bizlere sunan VivoTab TF810C, Windows 8 işletim sistemiyle çalışıyor. Windows 8’in normal bilgisayarlara oranla daha verimli kullanılması sağlanıyor. Windows 8 özelliklerinin dokunmatik ekranlarda daha verimli olduğu düşünüldüğü zaman VivoTab TF810C bize performans olarak çok yardımcı olacaktır.

ASUS VivoTab TF810C, Windows 8’in modern arayüzü ve dahili yazılımlarının yanında ASUS’un yazılımlarını da kullanıcısının beğenisine sunuyor. Tablette SuperNote, Guide, Vibe Lite, ASUS Camera, MyLibrary, MyDictionary, Asus WebStorage ve Amazon Kindle uygulamaları mevcut. Bu sayede tablete hiçbir yazılım yüklemenize gerek kalmadan Windows 8 ve ASUS yazılımları  ile rahatlıkla ve yüksek performansla kullanmanıza olanak sağlıyor.

Taşınabilir Üretkenlik İçin Asus Vivo Tab TF810C

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir