• TARİH: 24.05.2018
Teknik Adam Riekerink, Yardımcısı Ayhan AKMAN

Teknik Adam Riekerink, Yardımcısı Ayhan AKMAN

Milliyet Gazetesi tarafından paylaşılan bilgilere göre Sarı Kırmızılı ekipte Sportif A.Ş Üyesi olarak görev alan Alp YALMAN ile Ayhan AKMAN Florya Metin Oktay tesislerinde bir araya geldiler. Toplantıda eski Galatasaray’lı oyuncu Ayhan AKMAN’a Riekerink’in Yardımcısı olarak takımın başına gelmesi konusunda bir teklif sunuldu. Yine verilen bilgilere göre Ayhan AKMAN bu teklifi kabul ederek gelecek sezon […]yorumlar.net

Milliyet Gazetesi tarafından paylaşılan bilgilere göre Sarı Kırmızılı ekipte Sportif A.Ş Üyesi olarak görev alan Alp YALMAN ile Ayhan AKMAN Florya Metin Oktay tesislerinde bir araya geldiler.

Toplantıda eski Galatasaray’lı oyuncu Ayhan AKMAN’a Riekerink’in Yardımcısı olarak takımın başına gelmesi konusunda bir teklif sunuldu.

Yine verilen bilgilere göre Ayhan AKMAN bu teklifi kabul ederek gelecek sezon için Riekerink ile birlikte Galatasaray Futbol Kulübünü çalıştırmayı kabul etti.

Uzunca bir süredir Farklı Teknik Adamlar ile görüşmeler yapıldığı konusuna bazı haberler çıksa da son olarak gelen bu haberin doğruluk oranı daha yüksek gibi görünüyor.

Ayrıca geçtiğimiz sezon Yardımcı Teknik Adam görevini yürüten Orhan ATİK ismi ile de yola devam edilecek. Bu sayede Riekerink ‘in yanında Ayhan AKMAN ve Fatih ATİK ikilisi yer almış olacak.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kübra KAYAOKAY
Kübra KAYAOKAY Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrencisi
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status