TeknoFest Festivaline Özel General Mobile Ürünlerinde %10 İndirim

20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Yeni Havalimanı bölgesinde gerçekleşecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne özel General Mobile ürünlerine %10 İndirim

TeknoFest kapsamında İstanbul 3. Havalimanında stant açacak ve çeşitli etkinlikler düzenleyecek olan General Mobile firması yine bu standa özel sergilenen tüm ürünlerde %10 İndirim yapacak.

Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 Akıllı Telefon Markasından birisi olan General Mobile geçtiğimiz hafta tanıtımını yaptığı General Mobile GM9 Pro modelini de hazırladığı alanda ziyaretçiler ile buluşturacak.

 

General Mobile

 

A40 Standında Akıllı Telefon Severleri Ağırlayacak

Festivalde ‘A 40’ standında bulunan General Mobile, fuar boyunca yerli tasarım, AR-GE ve yerli üretimle pazara sunduğu akıllı telefonları ziyaretçilere tanıtacak. General Mobile ayrıca; GM 8, GM 8 GO ve geçtiğimiz günlerde lansmanını gerçekleştirdiği GM 9 Pro ürünlerinde Teknofest ziyaretçilerine özel % 10 indirim fırsatı sunuyor.

Havacılık, uzay ve teknoloji alanında farkındalık oluşturmak ve teknolojiye olan ilgiyi artırmayı hedefleyen Teknofest’te General Mobile, Türkiye’de 100 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği, Avrupa’nın ve Balkanların en büyük akıllı telefon üretim üssü olan fabrikasını ve bu fabrikada üretimini gerçekleştirdiği, üstün özellikleriyle dikkat çeken GM 9 Pro’nun tanıtımlarını da gerçekleştirecek.

TeknoFest Festivaline Özel General Mobile Ürünlerinde %10 İndirim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.