Teknoloji Mağazalarından Etikete Yansımayan Bayram İndirimler

Teknoloji Mağazalarından Etikete Yansımayan Bayram İndirimler

Artık insanları Kampanya Haberleri ile ne kadar çekebiliyorlar bilemiyoruz ama Bayram İndirimi adı altında Teknoloji Mağazaları tarafından yayınlanan reklamlar inandırıcılıklarını kaybetti. Ramazan Bayramının yaklaşmasını fırsat bilen irili ufaklı birçok firma camlarına, gazetelere ve internete boy bopy reklamlar vererek Kampanya Duyurusu yapıyor. Kimisi %60’a Varan İndirimler derken kimisi %15 Hediye Çeki, 24 Ay Taksit gibi duyurular […]

yorumlar.net

Artık insanları Kampanya Haberleri ile ne kadar çekebiliyorlar bilemiyoruz ama Bayram İndirimi adı altında Teknoloji Mağazaları tarafından yayınlanan reklamlar inandırıcılıklarını kaybetti.

Ramazan Bayramının yaklaşmasını fırsat bilen irili ufaklı birçok firma camlarına, gazetelere ve internete boy bopy reklamlar vererek Kampanya Duyurusu yapıyor.

Kimisi %60’a Varan İndirimler derken kimisi %15 Hediye Çeki, 24 Ay Taksit gibi duyurular ile potansiyel müşteriyi kendisine çekmeye çalışıyor.

Ancak devir teknoloji devri ve birçok kullanıcı için ilk araştırma noktası İnternet. Bu sebeple de küçük çaplı bir araştırma ile aslında İndirimli ile İndirimsiz fiyatların aynı olduklarını görebiliyorsunuz.

Teknoloji Mağazalarından Etikete Yansımayan Bayram İndirimler
Teknoloji Mağazalarından Etikete Yansımayan Bayram İndirimler

Örneğin bu hafta Bayram Kampanyası olarak lanse edilen Samsung SM-T210 Galaxy TAB 3 7.0 tablet pc zaten pazarda 1 aydan fazla süredir 399 TL’den satılmakta iken yapılan kampanya duyurularında 599 TL’den düştü denilerek 200 TL’lik indirim sağlanmış gibi gösteriliyor.

Sony Play Station modellerinde, Akıllı Telefon modellerinde, Tabet PC ve Notebook modellerinde ve TV modellerinde son dönemde pek fazla indirim yapmayan firmalar büyük kampanya haberleri ile sembolik indirimler taparak kullanıcı üstünde bir tüketim baskısı oluşturmaya çalışıyorlar.

 

  Vodafone İle Ramazanda Konuştuğunuz Kadar Bayramda Bedava
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status