Pasaport Kayıt İşlemleriTeknoloji Sektöründe Yeni Promosyon Dönemi Açıldı

Teknoloji Sektöründe Yeni Promosyon Dönemi Açıldı

2016 yılının girmesi ile özellikle sektörün önemli isimleri birbiri ardına gerek Teknoloji Basını için gerekse de Kullanıcılar için çeşitli Promosyon Çalışmalarına başladılar. Bazı firmalar geleneksel Promosyon Ürünleri ile gerek takipçilerini gerek teknoloji basınını sevindirirken bazı firmalarda biraz daha farklı yöntemler seçmeye başlamış durumdalar. Özellikle 2016 Ajandaları bu promosyon kanallarının en fazla tercih edilen ürünleri arasında […]


2016 yılının girmesi ile özellikle sektörün önemli isimleri birbiri ardına gerek Teknoloji Basını için gerekse de Kullanıcılar için çeşitli Promosyon Çalışmalarına başladılar.

Bazı firmalar geleneksel Promosyon Ürünleri ile gerek takipçilerini gerek teknoloji basınını sevindirirken bazı firmalarda biraz daha farklı yöntemler seçmeye başlamış durumdalar.

Özellikle 2016 Ajandaları bu promosyon kanallarının en fazla tercih edilen ürünleri arasında yer alırken teknoloji basını ve teknoloji ile ilgilenen kişilere gönderilen hediyeler kısmında ikinci sırayı ise USB Bellekler almış durumda.

 

Geçmişe Göre Daha Fazla Tercih Sebebi

Geçmiş yıllarda da Promosyon ürünleri revaçta idi ancak son dönemde artan rekabet ile firmaların akılda kalma istekleri de tavan yapmaya başladı.

Normalde pazarda belli başlı markaların kazançları paylaştığı dönemler sona erip Online Haber Sitelerinin hızlı bir şekilde pazarda egemenliği ellerine almaları ile artık bilinirlik kolay sağlanmıyor.

Bu gibi durumlarda da Kupa Bardaklar, Markalı Ajandalar, Anahtarlık ve USB Bellek gibi işe yarar promosyon ürünleri ortaya çıkıyor.

Doyuk Promosyon gibi birçok firma da özellikle bu tarz promosyon ürünlerini pazara sürerek hem teknoloji tutkunları için ürünler üretiyorlar hem de işlerini yaparak kazanç elde edebiliyorlar.

 

Promosyon Ürünleri Önemlidir

Sitelerden dağıtımı yapılan kupa bardaklar bir köşede kırılmaya terk edilse bile her zaman için akıllarda kalan bir yeri vardır.

Aynı şekilde Ajanda ve USB Bellek gibi devamlı kullanılan ürünler her zaman için sizin reklamınızı yapacak olan ürünlerdir.

Kalemler, tablet kılıfları, anahtarlıklar ve daha birçok promosyon malzemesi de size ve firmanıza değer katacak ürünler arasında sayılabilir.

  Whatsapp Sınırlamaları Kaldırıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status