Teknosa CPO’su Kayhan OZAR Görevinden Ayrıldı

Teknosa Yönetim Kurulunda beklenmeyen bir değişiklik yaşandı ve CPO görevini yürüten Kayhan OZAR görevinden ayrıldı.

Kategori Müdürü olarak 2015 yılının Ekim ayında Teknosa’da göreve başlayan Kayhan OZAR 2016 yılının Ekim ayında ise firmada Tedarik Zinciri Genel Müdürü (CPO) olarak görev almaya başlamıştı.

Kayhan OZAR ’ın ismi web sitesinden de kaldırılırken firmanın şu aşamada CPO pozisyonu boş görünmekte.

Firma veya OZAR tarafından ise henüz resmi bir açıklama yapılmamış durumda.

 

Kayhan OZAR - Teknosa CPO

 

Kayhan OZAR Kimdir?

1992 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünden mezun olan Kayhan OZAR 2001 – 2004 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesinde Finans üzerine MBA eğitimi almıştır.

1993 yılında Sezginler firmasında ilk görevini alan ve sektöre giriş yapan OZAR daha sonrasında farklı firmalarda farklı pozisyonlarda görev almıştır.

2006 yılında Bimeks bünyesine giren OZAR buradaki 9 yıllık mesaisinin ardında 2015 yılının mayıs ayında GENPA firmasına geçiş yapmıştır.

5 ay kadar GENPA firmasında görev yapan Kayhan OZAR son olarak 2015 yılı Ekim ayında Teknosa firmasındaki görevine başlamış ve 3 yıldan uzun bir süre bu görevini yerine getirmiştir.

Sektörün önemli isimlerinden birisi olan Kayhan OZAR’ın profesyonel hayatına nasıl devam edeceği, bu işten çıkışın Firma kaynaklı bir karar mı yoksa Kayhan OZAR tarafından alınan bir karar mı olduğu detaylarda önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

Teknosa CPO’su Kayhan OZAR Görevinden Ayrıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir