TeknoSA ve MediaMarkt Akıllı Telefonlarda Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası

TeknoSA ve MediaMarkt firmaları geçici bir süreliğine Akıllı Telefon Satışları için Peşin Fiyatına Taksit Uygulamasına başladı.

TeknoSA ve ING Bank tarafından yapılan kampanya ile Akıllı Telefonlarda peşin fiyatına 9 Taksit İmkânı sunulmaya başlandı.

1 Aralık 2017 tarihinde başlayan kampanya 6 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek olup Peşin Fiyatına 9 Ay Taksit imkânı ING Bank Teknokredi sistemi üzerinden sağlanacaktır.

Kampanya 500 TL ve üstü alışverişlerde geçeli olacak olup alınan üründe indirim yapılarak Banka Kredisi Faizi son kullanıcıya yansıtılmadan işlemler yapılacaktır.

MediaMarkt firması ise Denizbank ile anlaşarak 2 Aralık ve 3 Aralık 2017 tarihleri arasında Akıllı Telefon satışları için Peşin Fiyatına 10 Ay Taksit seçeneğini aktife aldı.

Kredi alt limitsiz, tüm cep telefonlarında geçerli olacak kampanyada tüketiciler kredilerini MediaMarkt mağazalarında veya Denizbank şubelerinde kullanabilecek.

Vatan Bilgisayar ise geçtiğimiz günlerde Fibabanka ile bir kampanya başlatmış ve Akıllı Telefonlar için Peşin Fiyatına 10 Taksit yapmaya başlamıştı.

TeknoSA ve MediaMarkt Akıllı Telefonlarda Peşin Fiyatına Taksit Kampanyası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir