TeknoSA Preo P2 Modeli Satışa Sunuldu

TeknoSA tarafından pazara sürülen Teknosa Preo P1 modeline olan ilgiden sonra TeknoSA Preo P2 modelini de pazara sürdü.

Donanımsal olarak bazı güncellemeler yapılan model 899 TL’lik bir fiyattan satışa çıkarıldı ve TeknoSA Mobil sahiplerine 300 TL (Henüz Netleşmedi) indirimli olarak satılması planlanıyor.

TeknoSA firmasının ürün lansmanını 22 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştireceği belirtilirken ürünün satışına hemen başlamış durumda.

 

TeknoSA Preo P2 Modelinin Teknik Özellikleri

MedieTek ailesine ait 1.3 Ghz’lik 8 Çekirdekli bir işlemci kullanılan modeldeki İşlemci Kodu henüz paylaşılmamış durumda.

13 MP Arka ve 8 MP Ön Kameraya sahip olan cihazın ekranı ise 5.5 inç boyutunda ve 1280*720 Piksel çözünürlüğüne sahip.

2 GB Ram Bellek ve 16 GB Dâhili Depolama alanına sahip olan modelin 32 GB’a kadar Micro SD Kart desteğine sahip olduğunu eklememiz gerek.

3150 mAh’lik Çıkarılabilir Batarya ile satışa sunulan cihazın 3G, 4G ve 4.5G Desteğine sahip olduğunu, Bluetooth 4.0 teknolojisi ile geldiğini de eklememiz gerekiyor.

Cihazın Android 5.1.1 İşletim Sistemine sahip olacağı, güncelleme noktasında ise 6.0 Güncellemesini ilerleyen dönemlerde alma ihtimali olduğunu da belirtelim.

Cihazın ağırlığı 154 gr iken boyutları ise 154 x 77 x 7.2 mm şeklinde. Yani en ince kısmı 7.2 mm gibi oldukça başarılı bir kalınlık değerine sahip.

 

TeknoSA Preo P2
TeknoSA Preo P2

 

TeknoSA Preo P2 Satış Fiyatı

TeknoSA Mağazalarından satışa çıkacak olan serinin Peşin Fiyatı 899 TL olacak. Bu fiyatın yanında ilk alan müşterilere %10 değerinde, yani 90 TL’lik bir Hediye Çeki imkânı da sunuluyor.

TeknoSA Mobil Paketlerinden birisini alarak 24 Ay Sözleşme imzalayan kullanıcılar İndirimli Fiyatlar ile sahip olabilecekler. Ancak bu rakamlar henüz belli olmuş durumda değil.

TeknoSA Preo P2 Satış Sayfası: http://www.teknosa.com/urunler/125071692/teknosa-preo-p2-siyah-akilli-telefon

 

TeknoSA Preo P3 Serisi de Gelecek

Mobil Operatör ve Akıllı Telefon Üreticisi olarak da kendi alanında bir ilki gerçekleştiren TeknoSA firması bir sonraki modele yani TeknoSA Preo P3 modeline şimdiden hazırlanmaya başlamış durumda.

Basamak basamak modelleri iyileştirme yoluna giden firmanın bir üst seri ile de daha yüksek fiyat segmentinde rekabete girmesi beklenebilir.

Peki sizce TeknoSA Preo P2 modeli pazarda yeterli ilgiyi görebilecek mi?

TeknoSA Preo P2 Modeli Satışa Sunuldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir