Teknosa Preo P3 Modeli Yakında Satışa Çıkıyor

Pazarda kendi markası ile ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran TeknoSA şimdi de TeknoSA Preo P3 modelini pazara sürmeye hazırlanıyor.

Kısa süre içerisinde TeknoSA Mağazalarındaki yerini alması beklenilen modelle alakalı henüz teknik özellik verisi basına sızdırılmadı. Ancak cihaz için hazırlanan görseller yavaş yavaş mağazalara dağıtılmaya başlanmış durumda.

TeknoSA firması bir önceki serisi olan Preo P2 modelini uzun süre önce tüketmiş ve stoklara yeniden bu modeli almamıştı. Bundan dolayı da uzunca bir süredir Preo P3 modeli takipçileri tarafından bekleniyordu.

[stextbox id=’info’]TeknoSA Preo P3 Modeli Tanıtıldı, Teknik Özellikleri Belli Oldu[/stextbox]

 

Teknosa Preo P3

 

Preo P3 Modelinin Teknik Özellikleri Nasıl Olacak?

Görsellerden görüldüğü kadarıyla 5 inçlik HD ekrana sahip olacak olan Preo P3 modeli aynı zamanda da Çift Arka Kamera ile kullanıcı karşısına çıkacak.

Hangi modelin yeniden tasarlanmış hali olacak bilinmese de cihazın arka kısmında yer alan By Reeder ibaresi ürünün Selekt Bilgisayar bünyesinde yer alan Reeder markası tarafından ürettirildiğini gösteriyor.

Kendi ürünleri ile de pazarda yer alan ve yakında Reeder P12 modelini pazara sürecek olan firmanın hem Reeder P12 hem de Preo P3 modelleri ile pazarda ciddi bir satış grafiği yakalaması bekleniyor.

Cihazla alakalı detaylı teknik özellikler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Teknosa Preo P3

 

Teknosa Preo P3 Modeli Yakında Satışa Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir