Teknosa Üst Yönetimine İki Yeni Atama Gerçekleştirildi

Teknosa’da üst yönetimde değişikliklere devam ediliyor. Gelen bilgilere göre Teknosa Üst Yönetimine 2 yeni ismin ataması yapılmış durumda.

Firma tarafından yapılan yeni atamalar ile birlikte Teknosa Tedarik Zinciri Genel Müdür Yardımcısı Doğa Oran olurken, Perakende & Bayi Satış ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığına ise Tansu Öztorun getirildi.

Üst Yönetimde gerçekleşen bu hareketlilik konusunda henüz net bir bilgi yok. Bakalım ilerleyen günlerde konuyla alakalı hangi açıklamalar yapılacak.

 

Doğa ORAN

 

Doğa ORAN Kimdir?

1998 yılında ODTÜ Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, PricewaterhouseCoopers, Sabancı Üniversitesi, Xerox, Garanti Yatırım, Crate&Barrel gibi şirketlerde çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerini yürütmüştür.

2015 ile 2018 yılları arasında Sabancı Holding’de Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanlığı’nda ve Perakende Grup Başkanlığı’nda Kıdemli Müdür görevlerini yapmıştır.

2018 yılının Mart ayı itibariyle, CRM ve Veri Analitiği Genel Müdür Yardımcısı olarak Teknosa bünyesine katılmıştı.

 

Tansu ÖZTORUN

 

Tansu ÖZTORUN Kimdir?

2014 yılından bu yana Teknosa bünyesinde İklimsa İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tansu Öztorun ise İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nü tamamladıktan sonra meslek hayatına 1990’da Motosan’da başlamış, daha sonra Kurteks, Otokar, Toyotasa, Hedef Filo ve Renault’da önemli görevler üstlenmişti.

Teknosa Üst Yönetimine İki Yeni Atama Gerçekleştirildi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir