TeknoSA, Vatan Bilgisayar ve MediaMarkt Mağazaları Geçici Olarak Kapanıyor

Vatan Bilgisayar Mağazası
Vatan Bilgisayar Mağazası

Vatan Bilgisayar, TeknoSA ve MediaMarkt tarafından yapılan açıklamalarla birlikte 3 Teknoloji Perakendecisi 22 Mart Pazar akşamından itibaren mağazalarını geçici olarak kapatma kararı aldılar.

22 Mart Pazar günü normal seyrinde açılacak olan mağazalar akşam kepenkleri kapattıktan sonra Covid-19 (Koronavirüs) salgını etkisini yitirene ve hayat normale dönene kadar kapalı kalacak.

Müşteri ve çalışan sağlığını düşünerek alınan karar neticesinde teknoloji perakendecisi olarak ülkemizde yüksek mağaza sayılarına sahip olan TeknoSA, Vatan Bilgisayar ve MediaMarkt firmaları 22 Mart 2020 Pazar gecesinden itibaren mağazalarındaki faaliyetlerini geçici bir süre durdurma kararı aldılar

 

Online Satışa Yönelecekler

Alınan kararlar sonrasında firmalar müşterilerini Online Satış Kanallarına yönlendirmeye başlamış durumda.

Kendi sitelerinde de açıklama yapan teknoloji perakendecileri ne zamana kadar mağazalarını kapalı tutacaklarını ise henüz açıklamadılar.

Geçtiğimiz günlerde de Tekstil alanında faaliyet gösteren birçok firma peş peşe mağazalarını geçici olarak kapatma kararı almış ve bu karar neticesinde Türkiye’deki tekstil devlerinin mağazaları kepenk indirmişti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir