Telefon Görüşmesi Yapmak İsteyenlere Cumhurbaşkanından Sesli Mesaj

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Mobil Operatörler üzerinden arama yapmak istediğinizde aramadan hemen önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın sesiyle bir mesajla karşılaşmanız mümkün.

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone aboneleri 15 Temmuz 2017 gecesi 00.00’dan sonra yaptıkları aramalarda arama bildiriminden hemen önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından seslendirilen mesajla karşılaştılar.

Mesajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın sesinden “Cumhurbaşkanınız olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününüzü tebrik ediyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerime sıhhat ve afiyet diliyorum.” mesajı kullanıcılara ulaştırıldı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

 

BTK Başkanından Açıklama Geldi

BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan da konuya ilişkin açıklamasında, “Milletimize, milli irademize, vatanımızın birliğine yönelen her tehdidin karşısında insanımızın yanında ve hizmetindeyiz. 15 Temmuz’a mührünü vuran video konferans konuşmalarından, birbirimizden haberdar olduğumuz sosyal medya paylaşımlarına kadar iletişimin bütün dilleri ile her türlü darbe ve işgalin karşısındayız.” ifadelerini kullandı.

Bu vesileyle 15 Temmuz 2016’da olduğu gibi iletişimin kesintisiz olmasının önemine dikkat çeken Sayan, her koşulda bunu sağlamak için Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone olmak üzere 460 lisanslı operatörle birlikte yüksek bir gayretle çalıştıklarını ve her zaman milletin emrinde olduklarını bildirdi.

Telefon Görüşmesi Yapmak İsteyenlere Cumhurbaşkanından Sesli Mesaj

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir