Pasaport Kayıt İşlemleriTelefon Özellikli 7 İnçlik Huawei MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı

Telefon Özellikli 7 İnçlik Huawei MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı

Uzunca bir süredir Telefon olarak kullanılan Tablet PC modeli görememiştik. Ancak yeni gelen modeller ile pazardaki bu açık kapanacak gibi görünüyor. İlk olarak Samsung tarafından denenen ve şimdilerde yeni modeller ile desteklenen Telefon Özellikli Taplet PC modeline şimdi de Huawei firması girdi. MediaPad 7 Vogua modeli ile de pazarda iddialı bir yarışın içerisine girme uğraşında. […]


Uzunca bir süredir Telefon olarak kullanılan Tablet PC modeli görememiştik. Ancak yeni gelen modeller ile pazardaki bu açık kapanacak gibi görünüyor.

İlk olarak tarafından denenen ve şimdilerde yeni modeller ile desteklenen Telefon Özellikli Taplet PC modeline şimdi de firması girdi. MediaPad 7 Vogua modeli ile de pazarda iddialı bir yarışın içerisine girme uğraşında.

MediaPad 7 Vogue modelinde 7 inçlik 1024 x 600 piksel çözünürlükte IPS ekran kullanılıyor. K3V2 olduğu tahmin edilen 4 çekirdekli işlemci 1.2GHz saat hızında çalışıyor. Android 4.1 işletim sistemi, 1GB RAM, 8GB depolama kapasitesi, microSD girişi, WiFi, 3G, 9.5mm kalınlık, 335gr ağırlık şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Modelin 4100mAh gücünde bataryası 8 saatlik video veya 20 saatlik sürekli konuşmaya olanak tanıyor. Model Avrupa ve ABD’de görüşme yapmayı destekleyecek hücresel bağlantı standartlarına sahip.

  Samsung Galaxy S3 İçin 2 Yeni İddia Ortaya Atıldı
Telefon Özellikli 7 İnçlik Huawei MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı
Telefon Özellikli 7 İnçlik MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı

 

Haziran sonu veya Temmuz ortası gibi Çin pazarında ilk olarak satışa sunulacak olan MediaPad 7 Vogua modeli yakın dönemde Avrupa ve Amerika pazarında da satılabilir hale gelecektir.

Henüz net bir fiyat açıklaması yapmayan Huawei firmasının modelleri ile iyi bir yarış içerisine girebilmek adına oldukça uygun bir fiyattan pazara çıkması bekleniyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status