Telefonları Barda Unutma Modası Demode Olmadı mı?

Telefonları Barda Unutma Modası Demode Olmadı mı?

Geçtiğimiz yıllarda çıkacak olan yeni bir modelin bir gece yarısı esrarengiz bir kullanıcı tarafından Barda unutulması ve bu bilgini n bir anda dünya teknoloji pazarına sızması gibi bir reklam çalışması vardı. Oldukça detaylı çalışmalar sonucunda elde edilen ve binlerce dolarlık ürünlerin daha pazara çıkmadan dalgın bir personel tarafından bir barda unutulması elbette ki kolay kolay […]

yorumlar.net

Geçtiğimiz yıllarda çıkacak olan yeni bir modelin bir gece yarısı esrarengiz bir kullanıcı tarafından Barda unutulması ve bu bilgini n bir anda dünya teknoloji pazarına sızması gibi bir reklam çalışması vardı.

Oldukça detaylı çalışmalar sonucunda elde edilen ve binlerce dolarlık ürünlerin daha pazara çıkmadan dalgın bir personel tarafından bir barda unutulması elbette ki kolay kolay olan bir şey değildir.

Hele ki daha pazara sunulmamış bir ürünün üretim tesisleri dışarısında öylesine bir personelin cebinde olma ihtimali hiç de kolay değildir.

Biz bu reklam çalışmasının sona erdiğini düşünmeye başlamıştık aslında. Ancak dün gelen bir haber bizi bir anlamda geçmişle götürdü.

 

LG Nexus 4 Modeli Bir Barda Unutuldu
Nexus 4 Modeli Bir Barda Unutuldu

Uzun süredir yapım aşamasında olan ve bugün yan, 29 Ekim günü açıklanması beklenilen ancak tarafından Sandy Kasırgası sebebiyle tanıtımı iptal edilen Nexus 4 modeli bir barda görüntülendi.

ABD’de bulunan 500 Clup isimli bir barda tek başına içki içmeye çıkan Nexus 4 modeli barmen tarafından bulundu ve hızlı bir şekilde Teknoloji Pazarına servis edildi.

Tabi ki bu servisin kıs süre sonrasında yetkilileri özel bir uzay aracı ile gelerek cihazı teslim aldılar. Ancak görüntüler bir kez çekilmiş ve yayınlanmıştı. Ona bir şey yapamadılar.

Kısacası bir dönemler tutan ancak şimdilerde reklam olduğu bariz şekilde olan bu tarz hareketler LG ve için pek de yapılası hareketler olmasa gerek.  Sonuçta o yıllar öncesinde idi ve o zamanlar azda olsa unutulma ihtimaline inanıyorduk.

Bakalım gerçekten modeli içkisiz bir ortamda ne zaman yüzünü gösterecek ve resmen dünya pazarına sunulacak. Merakla bekleme içerisindeyiz.

  Nexus 4 Kullanıcıları Bu Özellikten Yoksun
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status