Telefonları Barda Unutma Modası Demode Olmadı mı?

Geçtiğimiz yıllarda çıkacak olan yeni bir modelin bir gece yarısı esrarengiz bir kullanıcı tarafından Barda unutulması ve bu bilgini n bir anda dünya teknoloji pazarına sızması gibi bir reklam çalışması vardı.

Oldukça detaylı çalışmalar sonucunda elde edilen ve binlerce dolarlık ürünlerin daha pazara çıkmadan dalgın bir personel tarafından bir barda unutulması elbette ki kolay kolay olan bir şey değildir.

Hele ki daha pazara sunulmamış bir ürünün üretim tesisleri dışarısında öylesine bir personelin cebinde olma ihtimali hiç de kolay değildir.

Biz bu reklam çalışmasının sona erdiğini düşünmeye başlamıştık aslında. Ancak dün gelen bir haber bizi bir anlamda geçmişle götürdü.

 

LG Nexus 4 Modeli Bir Barda Unutuldu
LG Nexus 4 Modeli Bir Barda Unutuldu

Uzun süredir yapım aşamasında olan ve bugün yan, 29 Ekim günü açıklanması beklenilen ancak Google tarafından Sandy Kasırgası sebebiyle tanıtımı iptal edilen LG Nexus 4 modeli bir barda görüntülendi.

ABD’de bulunan 500 Clup isimli bir barda tek başına içki içmeye çıkan LG Nexus 4 modeli barmen tarafından bulundu ve hızlı bir şekilde Teknoloji Pazarına servis edildi.

Tabi ki bu servisin kıs süre sonrasında Google yetkilileri özel bir uzay aracı ile gelerek cihazı teslim aldılar. Ancak görüntüler bir kez çekilmiş ve yayınlanmıştı. Ona bir şey yapamadılar.

Kısacası bir dönemler tutan ancak şimdilerde reklam olduğu bariz şekilde olan bu tarz hareketler LG ve Google için pek de yapılası hareketler olmasa gerek.  Sonuçta o yıllar öncesinde idi ve o zamanlar azda olsa unutulma ihtimaline inanıyorduk.

Bakalım gerçekten LG Nexus 4 modeli içkisiz bir ortamda ne zaman yüzünü gösterecek ve resmen dünya pazarına sunulacak. Merakla bekleme içerisindeyiz.

Telefonları Barda Unutma Modası Demode Olmadı mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir