Telefonu Arızalanan Müşteri Kamyonu İle Mağazaya Daldı

Kocaeli’de yaşanan olayda mağazadan aldığı telefonun arızalanması sonrasında sinirine hakim olamayan kamyon sürücüsü aracı ile Teknoloji Mağazasının duvarına vurdu.

Kocaeli’de hizmet sunan Büyük Teknoloji Mağazalarından birisinden Akıllı Telefon alan bir müşteri ürününde kısa süre içerisinde arıza yaşanınca soluğu ürünü aldığı mağazada aldı. Sürecin Servis tarafından yürütüleceği bilgisi üzerine sinirlenen kamyon şoförü sahibi olduğu kamyon ile mağazanın giriş kısmındaki duvara daldı.

Kamyonun çarpması ile duvarda hasar meydana gelirken darbenin etkisi ile de mağaza içerisinde kısa süreli panik yaşandı. Mağazanın duvara yakın bölgesinde bulunan ürünlerde de maddi hasar meydana geldi.

 

Telefonu Arızalanan Müşteri Kamyonu İle Mağazaya Daldı

 

Bomba Yüklü Kamyon Sanıldı

Olay yerine gelen polisler öncelikli olarak kamyonun çevresini boşaltarak Bomba Araması yaptılar. Son dönemde sıkça meydana gelen Bombalı Eylemlerden dolayı oldukça temkinli olan polisler kamyonun temizlik malzemesi ile yüklü olduğunu anlayınca derin bir nefes alındı.

Olaydan önce kamyon şoförünün mağaza önündeki araç sahiplerine tek tek ulaşarak araçlarını çektirmiş olması ve kamyonu duvara doğru sürdüğü sırada herhangi bir müşterinin orada olmaması olay neticesinde Can Kaybı yada Yaralanma gibi bir durumun ortaya çıkmasını engellemiş oldu.

Ancak çarpmanın etkisi ile hem duvarda hem de içeride bulunan teknolojik ürünlere zarar verilmiş oldu. Bu sebepten dolayı da Kamyon Şöförü Polis tarafından tutuklanarak “Mala Zarar Verme” suçlaması ile karakola götürüldü.

Telefonu Arızalanan Müşteri Kamyonu İle Mağazaya Daldı

Telefonu Arızalanan Müşteri Kamyonu İle Mağazaya Daldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir