TEM Otoyolu Bayram Öncesinde Tatilciler Sebebiyle Çile Yoluna Döndü

TEM Otoyolu Bayram Öncesinde Tatilciler Sebebiyle Çile Yoluna Döndü

İstanbul’da bulunan vatandaşların 9 Günlük Bayram tatilini memleketlerinde veya tatil beldelerinde geçirmek istemeleri sebebiyle tatilin başlangıç gününden itibaren yollarda büyük bir trafik yoğunluğu yaşanmaya başlandı bile. TEM Otoyolunda tatilin başlaması ile başlayan yoğunluk artık tam bir çile yolculuğu halini almış durumda. Kilometrelerce uzayan araç trafiği sonrasında bazı şoförlerin de sabırsız davranışları zaman zaman tüm trafiğin […]


İstanbul’da bulunan vatandaşların 9 Günlük Bayram tatilini memleketlerinde veya tatil beldelerinde geçirmek istemeleri sebebiyle tatilin başlangıç gününden itibaren yollarda büyük bir trafik yoğunluğu yaşanmaya başlandı bile.

TEM Otoyolunda tatilin başlaması ile başlayan yoğunluk artık tam bir çile yolculuğu halini almış durumda.

Kilometrelerce uzayan araç trafiği sonrasında bazı şoförlerin de sabırsız davranışları zaman zaman tüm trafiğin durma noktasına gelmesine sebep oluyor.

Bayram Öncesinde başlayan bu trafiğin birkaç gün daha sürmesi, bayram sonrasında ise tam tersi istikamette bir yoğunluğu ortaya çıkması bekleniyor.

Bu sebeple de yola çıkacak olan vatandaşların yanlarında bol miktarda Sabır taşımaları oldukça önemli. Çünkü durma noktasına gelen TEM Otoyolu ve diğer otoyollarda buna oldukça fazla ihtiyaç olacak gibi görünüyor.

Şimdiden birçok vatandaşın Bayram Sonrası Dönüş Yolculuğunu düşünmeye başladığını görebiliyoruz. Bakalım dönüş yolculuğunda nasıl bir kalabalık bizleri karşılayacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status