Thunder Raid uygulaması

Akıllı telefonlarda oyun oynama çılgınlığı devam ederken gün geçtikçe sürekli yeni oyunlar ortaya çıkıyor. Android oyunlar telefonlarda en fazla talep gören uygulamalar haline gelmiştir. Büyük küçük herkes telefonlara çeşitli oyunlar indirerek günlük yaşamlarını eğlenceli hale getiriyorlar.

Son zamanlarda yeni çıkan oyunlara baktığımızda eskilerden kalma galaksi savaşlarını hatırlatan ve özellikle çocukların severek oynadıkları Thunder Raid oyunu karşımıza çıkıyor. Thunder Raid birçok aşamalı oynanan sürekli level atlanan, basit ve eğlenceli bir uçak vurma oyunudur. Aynı zamanda diğer uçaklarla kapışarak savaş halinde onları vurmaya çalışıyorsunuz. Oyunu WeChat arkadaşlarınızla birlikte de oyanayabiliyorsunuz. Birçok telefonla uyumlu olarak çalışan oyunu ücretsiz olarak telefonunuza indirip keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Thunder Raid uygulaması
Thunder Raid uygulaması

Arkadaşınızla güçlerinizi birleştirip düşman birlikleri karşısında daha dayanıklı oynayacağınız oyun sizi heyecanlı bir galaksiye sürükleyecek. Oyun ücretsiz olup online oynayabilmeniz için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Oyun içinde verilen ücretsiz tokenleri kullanarak daha güçlü uçaklara sahip olabilirsiniz ve gücünüze güç katarak daha fazla uçak vurabilirsiniz.

Oyun içerisinde aynı zamanda araçta farklı pilotlar, farklı saldırı modları ve seçeceğiniz farklı arazilerde oyun oynayabilme seçenekleri de mevcut. Dilediğiniz gibi kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca uçakların beş farklı türü vardır. Bunlar; wind, ruby, candy, andrew, ronnal seçenekleri. Eğer sizde uçak oyunlarını seviyorsanız ve maceraya katılmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Thunder Raid uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir