THY’den Samsung Galaxy Note 7 Kullanıcılarına Uyarı

THY’den Samsung Galaxy Note 7 Kullanıcılarına Uyarı

Samsung Galaxy Note 7 kullanıcıları için Türk Hava Yolları (THY) tarafından Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşları için bir duyuru yayınlandı. Daha önce yurtdışında faaliyet gösteren birçok hava yolu tarafından alınan Note 7 kararı bu duyuru ile resmi olarak ülkemizde de THY tarafından uygulanmaya başlanmış oldu. Yapılan açıklama da Samsung Galaxy Note 7 serisi bir […]yorumlar.net

Samsung Galaxy kullanıcıları için Türk Hava Yolları (THY) tarafından Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşları için bir duyuru yayınlandı.

Daha önce yurtdışında faaliyet gösteren birçok hava yolu tarafından alınan kararı bu duyuru ile resmi olarak ülkemizde de THY tarafından uygulanmaya başlanmış oldu.

Yapılan açıklama da Samsung Galaxy serisi bir Akıllı Telefona sahip iseniz THY Uçaklarında cihazlarınızı kapalı tutmanız, şarj etmemeniz ve telefonları bagaj kısmında taşımamanız konusunda uyarılarda bulunuldu.

Konuyla alakalı uçaklarda herhangi bir uyarı yapılıp yapılmayacağı ise şu aşamada netleşmiş değil.

THY tarafından yapılacak olan bu uygulama sonrasında diğer havayolu şirketlerinin de bu yönde adımlar atmaları muhtemel görünüyor.

THY’den Samsung Galaxy Note 7 Kullanıcılarına Uyarı
THY’den Samsung 7 Kullanıcılarına Uyarı

  Fan Edition artık satışta!
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status