Tizen İşletim Sistemi Samsung Tarafından Rafa mı Kaldırıldı?

Tizen İşletim Sistemi Samsung Tarafından Rafa mı Kaldırıldı?

Samsung ve İntel tarafından ortaklaşa geliştirile tam anlamıyla bir muamma haine döndü. İşletim Sistemi hakkında gelen bilgiler ise hep 3 ay sonrayı gösterir oldu.

Android İşletim Sistemi karşısında oldukça sağlam bir rakip haline geleceği dedikoduları ile pazara giriş yapan İşletim Sistemi birkaç deneme ve geliştirici sürümünden öteye geçemedi.

Her sene bir sonraki Samsung Amiral Gemisinde kullanılacağı dedikoduları yapılan sonrasında da 3’er aylık periyodlar ile bir sonraki seneye aktarılan işletim sistemi soru işaretlerine boğulmayı başarmış durumda.

Samsung tarafından her seferinde bizim için çok önemli, çok yakında karşınızda olacak yaklaşımı ile beklemede tutulan İşletim Sistemi için İntel kanadından ise pek açıklama gelmiyor.

  TİZEN İşletim Sisteminde Sona Yaklaşıldı

Samsung firmasının şu aralar Android İşletim Sistemi sayesinde pazarı ele geçirmiş olmasından dolayı firmanın OS Çalışmalarını askıya aldığı, Google ile bir sorun yaşamadığı müddetçe de Android işe devam edeceği sızan bilgiler arasında.

Tizen İşletim Sistemi Samsung Tarafından Rafa mı Kaldırıldı?
Samsung Tarafından Rafa mı Kaldırıldı?

Bunun yanında bazı kaynaklara göre ise 2014 senesinin ilk çeyreğinde Tizen İşletim Sistemine sahip modelinin göreceğiz. Android İşletim Sistemi ve ile pazara iki farklı seçenek ile çıkması beklenilen modelinin için de bir milat olması bekleniyor.

Tabi ki şu aşamada tüm bunlar birer varsayım. Gerçekler ise ilerleyen süreçte belli olacak.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status