Tizen OS İşletim Sistemli Samsung Redwood ve Samsung Melius Geliyor

Tizen OS İşletim Sistemli Samsung Redwood ve Samsung Melius Geliyor

Hemen hemen her mobil işletim sistemi için telefon çıkartmayı ihmal etmeyen Samsung firması Symbian, Android, Bada OS ve Windows Phone işletim sisteminden sonra Tizen OS işletim sistemine sahip telefonlarını çıkartmaya hazırlanıyor. İnternete sızdırılan habere göre Samsung I8805 Redwood ve Samsung I8800 Melius isimleriyle çıkartacağı Tizenişletim sistemli telefonlarını Eylül gibi satışa sunmaya hazırlanıyor. I8805 Redwood modeli üst seviye cihazı olacak ve 4G LTEteknolojisini destekleyecek, I8800 Melius modeli de orta karer […]


Hemen hemen her mobil işletim sistemi için telefon çıkartmayı ihmal etmeyen  firması Symbian, Android, Bada OS ve Windows Phone işletim sisteminden sonra  işletim sistemine sahip telefonlarını çıkartmaya hazırlanıyor.

İnternete sızdırılan habere göre  I8805 Redwood ve I8800 Melius isimleriyle çıkartacağı Tizenişletim sistemli telefonlarını Eylül gibi satışa sunmaya hazırlanıyor.

I8805 Redwood modeli üst seviye cihazı olacak ve 4G LTEteknolojisini destekleyecek, I8800 Melius modeli de orta karer modeli olacak ve 3G desteği sunacak. Yeni telefonların kodadı Magnolia olacak.

 

Tizen OS İşletim Sistemli Samsung Redwood ve Samsung Melius Geliyor
İşletim Sistemli Samsung Redwood ve Samsung Melius Geliyor

 

Bu yeni işletim sistemiyle birlikte Samsung, BADA OS‘ye de veda edecek. Uzun çalışmaları sonunda çıkarttığı BADA istenilen yere gelemedi ve istenilen satışlarıda yakalayamadı. Samsung  ile birlikte Bada OS‘yeson vermiş olacak.

Cihazlar ilk olarak ABD’de satışa sunulacak olup daha sonra Avrupa’da satışa sunulacak. Her iki cihazda sınıfının en son teknolojik özelliklerine sahip olacak.

  Samsung Galaxy Note Modelinin Pembe Rengi Çıktı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status