Pasaport Kayıt İşlemleriToplama Telefon ve Tablet Dönemine Doğru Gidiyoruz

Toplama Telefon ve Tablet Dönemine Doğru Gidiyoruz

Artık üreticilerin birbiri ardına pazara sunduğu modellerden sonra firmaların yeni gözdesi Toplama Akıllı Telefon ve Toplama Tablet PC olacak gibi görünüyor. Uzun vadede önemli bir çalışma olarak ele alınan ancak yakın dönemde karşımıza çıkmasını pek beklemediğimiz Toplama Telefon ile kullanıcı istediği cihaza istediği özellikler ile sahip olacak gibi görünüyor. Günümüzde Masaüstü Bilgisayar ailesinde kullanılan Toplama […]


Artık üreticilerin birbiri ardına pazara sunduğu modellerden sonra firmaların yeni gözdesi Toplama Akıllı Telefon ve Toplama Tablet PC olacak gibi görünüyor.

Uzun vadede önemli bir çalışma olarak ele alınan ancak yakın dönemde karşımıza çıkmasını pek beklemediğimiz Toplama Telefon ile kullanıcı istediği cihaza istediği özellikler ile sahip olacak gibi görünüyor.

Günümüzde Masaüstü Bilgisayar ailesinde kullanılan Toplama PC tabirinin gelecek yıllarda Akıllı Telefon ve Tablet PC sektöründe de yaygınlaşması bekleniyor.

Birkaç firma yetkilisi tarafından dillendirilen ama üstü kapalı bir şekilde ifade edilen Toplama Telefon ve Tablet noktasında bir tarih vermek elbette ki imkansız. Ancak önümüzdeki gelişim sürecinde parçalarını istediğiniz gibi toplayarak ortaya çıkarılabilecek ürünleri görebiliriz.

  Geleceğin Dünyası | Yazı Dizisi 1
Toplama Telefon Dönemine Doğru Gidiyoruz
Toplama Telefon Dönemine Doğru Gidiyoruz

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status