Totem ve Açık Hava Reklamları

Açık Hava Reklamcılık
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Totem ve Açık Hava Reklamları

Totem reklamları ayaklı olan tabelaların aldığı isimdir.  Bu reklam türleri fabrikaların merkezlerinde, yol kenarları, AVM önlerine konulmaktadır. Birçok türlere sahiptir. Işıklı, ışıksız, üç boyutlu ve magnifikasyonlu cinsleri bulunmaktadır.  Reklam fiyatları konusunda malzemeleri ve kalitesi açısından tercih edilmektedir.  Firmalarda en uygun fiyatlara anlaşılarak üretim sağlanabilmektedir.   Totem adı verilen reklamlar çok sıkı ve kaliteli yapıldıklarında yıllarca kullanılabilmektedirler.  Hava şartlarına göre tercih edildiklerinde konulan yerin iyice tespiti yapıldıktan sonra değerlendirilmelidir. Bunun içinde tercih edilecek olan malzeme tespiti de buna göre yapılmaktadır. Reklamın kullanım anlamaları ise özel sektör binalarında kullanım sağlanmaktadır. Özellikle markanın dikkati çekmesi için kullanılmaktadır. Kullanım alanı da sayısı da oldukça çok fazladır.

 

Diğer kullanım alanları ve özelikleri

Totemler boyutlarına göre yapılmaktadırlar. Firma özel olarak hangi cinsinden istiyorsanız nu üretmektedir. Totem reklam konusunda en tecrübeli ve pratik olacak reklamları sizler ile tercih etmektedir. Kurumlar kendi özeliklerine uygun totemler istedikleri için imaja ve bulundurulacağı malzemelerden yapılan totemler yenilik içeren birçok tasarımlar ile daha şık görünümler bulunmaktadır. Totem reklamları çeşitleri daha çok Universal reklam adındaki reklamları tercih etmektedir. Çünkü yıllardır deneyimli tabelacılar olarak çalışılmıştır.  Kalite ve reklam tabelaları sahip olunduğu zaman çok farklılık yaşanacaktır. Beğenilecek olan reklamlar istenildiğinde en tercih edilen modeller arasında seçilmektedir. Kurumsal kimliği de tasarlayan reklam tabelaları da yapılmaktadır. İstediğiniz zaman ulama imkânda sağlanmaktadır.

 

Bina Cephe Kaplama/Cephe Giydirme

Binaların dış yüzeyine yapılan özel tasarımlardan oluşan kaplamalardır. Firma reklamları, resimler, renkli olan görseller gibi uygulamalar ile yapılabilmektedirler.  Binalara farklı şekiller şeklinde kaplama yapılabilmektedir. Binanın her yüzeyini kaplayarak yapılmaktadır.  Cephe cam ise faklı uygulamalar yapılmaktadır. One Way vision, folyo şeklinde farklı uygulamalara sahiptir. Açıkhava Reklamları ile dış yüzey normalden oluşuyorsa Mesh vinil ile bina yüzeyi vinil brandalarla kaplanmaktadır. Cephe tabelaların da tercih meselesi çok çeşitlidir:

 

  • Alüminyumdan oluşan cephe çalışmaları
  • Işıklı tabelalardan oluşan Cephe Tabelaları
  • Dekoratif şekilli Cephe Tabelası
  • Harf içerikli Cephe Tabeları
  • LED Cephesi ve Tabela çeşitleri
  • Neon Cephe Tabela çeşitleri

Detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz: https://www.muhtesemajans.com.tr/acik-hava-reklamlari

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CepSeyir - 2020 yılı Güncel Teknoloji, Mobil Yaşam ve Otomobil Gündemi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!