Touch ID taktikleri karşınızda!

iOS kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelen ve güvenlik sağlayan bir parmak izi tarayıcısı olan Touch ID’nizi kullanırken daha pratik ve daha az hatalı bir deneyim istiyorsanız size ufak detaylar vererek parmaklarınız kirli ve ıslak iken bile Touch ID kullanarak telefonunuzun kilidini açmanızın mümkün olmasını sağlayacağız.   Çoğu zaman iPhone ve iPad kullanıcılarının vazgeçilmez bir şekilde kullandığı […]kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelen ve güvenlik sağlayan bir parmak izi tarayıcısı olan Touch ID’nizi kullanırken daha pratik ve daha az hatalı bir deneyim istiyorsanız size ufak detaylar vererek parmaklarınız kirli ve ıslak iken bile Touch ID kullanarak telefonunuzun kilidini açmanızın mümkün olmasını sağlayacağız.

 

Çoğu zaman iPhone ve kullanıcılarının vazgeçilmez bir şekilde kullandığı Touch ID tuşu, bazen parmak izini bir türlü algılamayarak kullanıcıları yarı yolda bırakıyordu. Bu haberimizin konusu olan pratik bilgiler sayesinde bu sorun kolay bir şekilde ortadan kaldırılabilecek.

İnternet oldukça farklı sitelerde dolaşan bu kolay bilgi sayesinde iPhone ve cihazlarına sahip kullanıcıların Touch ID parmak izi tarayıcısındaki hassasiyeti ve verimliliği arttırmak mümkün! Aslında dediklerimizin yapmayı mümkün kılan şey, platformunun kullanıcılarına birden fazla parmak izi kaydetme şansı vermesi. Bunun anlamı aynı parmağınızı birden fazla kez iPhone veya cihazınıza kaydedebilirsiniz. Birden fazla kez kayıt edilen parmak, birden fazla şekilde parmağınızın sensörle birlikte kaydedilmesini sağlamış oluyor. Bu da cihazınızın kilidinin açılma şansını oldukça fazla arttırıyor.

  Danimarka'ya Apple'dan bir merkez daha

Kullanıcıların en büyük sorunu olan kirli ve ıslak parmaklar Touch ID kullanımını bir işkenceye dönüştürüyor. Bunun için parmak izinizi, parmaklarınız ıslak ve kirli iken kaydetmeniz kilidi sorunsuz bir şekilde açmanızı sağlayacak. Bu da korkulu rüyalarınız haline gelen sorunu çözebilecek bir yöntem olacak gibi gözüküyor.

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status