TouchWiz, Galaxy S8’lerdeki performans sorununu çözdü

TouchWiz, Galaxy S8’lerdeki performans sorununu çözdü

Google Play ve Galaxy Apps üzerinden bulabileceğiniz yeni TouchWiz güncellemesi şuan aktif!   TouchWiz ne işe yarıyor?   Galaxy S8 ve Galaxy S8+ piyasaya sürüldükten sonra Samsung tarafından yeni çıkan telefonlar için bir TouchWiz güncellemesi yayınlanmıştı.  TouchWiz sayesinde telefonu ilk aldığınızda karşınıza çıkan kaba arayüzü değiştirebiliyorsunuz. Fakat SamMobile‘in yaptığı açıklamaya göre: Samsung şirketinin yayınladığı bu […]


Google Play ve Galaxy Apps üzerinden bulabileceğiniz yeni TouchWiz güncellemesi şuan aktif!

 

TouchWiz ne işe yarıyor?

 

ve + piyasaya sürüldükten sonra tarafından yeni çıkan telefonlar için bir TouchWiz güncellemesi yayınlanmıştı.  TouchWiz sayesinde telefonu ilk aldığınızda karşınıza çıkan kaba arayüzü değiştirebiliyorsunuz. Fakat ‘in yaptığı açıklamaya göre: şirketinin yayınladığı bu güncelleme beklenildiği gibi bir performansa sahip değil. Gözle görülür bir yavaşlamaya neden oluyor, özellikle ana ekranda aşağı yukarı kaydırma yaparken.

Yapılan geri bildirimler ve şikayetleri gerekli yerlere ulaşmış olacak ki şirketi yeniden yayınladığı bir güncelleme ile mevcut olan performans sorunlarını ortadan kaldıran bir yama paylaştı. Performans kaybının olduğu bildiren ’de yeni yayınlanan güncellemeyi kontrol ettikten sonra, performans artışının olduğunu kendi notlarında paylaştı. Performans düzeltilmesinin yanında bu yeni güncelleme aynı zamanda alt yapıda oluşan diğer teknik sorunları da çözmeye yardımcı olurken özellikle beyaz arka plan üzerinde bulunan yazıların okunurluğunu da büyük ölçüde arttırmakta.

Dediğimiz gibi eğer Samsung telefonları kullanıyorsanız ve kendi ara yüzünüzden memnun değilseniz TouchWiz eklentisini kurmak size büyük bir katkı sağlayacak. Artık ’lerde mevcut olan performans sıkıntıları da yok!

 

  WebOS İşletim Sistemi HP Tarafından LG’ye Satıldı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status