Pasaport Kayıt İşlemleriTransformers 5 Ne Zaman Çıkacak & Nezaman.Com.TR yanıtladı

Transformers 5 Ne Zaman Çıkacak & Nezaman.Com.TR yanıtladı

Transformers belli şeylere dönüşme yetenekleri olan, iki farklı grup olan robotların gezegenlerini konu alan bir  filmdir. Filmde iyi ve kötü olmak üzere iki grup robot vardır. Bu robotlar gezegenlerinde ki yakıtlarının bitmesi üzerine uzayda yakıt arayışına başlarlar. Ve bu arayış sonucunda dünyaya gelirler. Dünya bir savaş alanına döner. Kötü robotlar dünyayı yok ederken iyi robotlarda […]


Transformers belli şeylere dönüşme yetenekleri olan, iki farklı grup olan robotların gezegenlerini konu alan bir  filmdir. Filmde iyi ve kötü olmak üzere iki grup robot vardır. Bu robotlar gezegenlerinde ki yakıtlarının bitmesi üzerine uzayda yakıt arayışına başlarlar. Ve bu arayış sonucunda dünyaya gelirler. Dünya bir savaş alanına döner. Kötü robotlar dünyayı yok ederken iyi robotlarda onlarla savaşır. Bu robotlar otomobil, uçak gibi  birçok araçlara dönüşmektedir. Dünyada savaş çıkar.  Çok yankı uyandıran bu film beğenilerek izlenmiştir. Transformers ilk olarak 2007 yılında vizyona girmiştir ve çok izlenerek başarı kazanmıştır.

Transformers yayınlandıktan sonra 2009 yılında ikinci serisi Revenge of the Fallen yani yenilenlerin intikamı çıkmıştır ve ilk film kadar yankı uyandırmıştır. Filmin yönetmeni ilk filminde yönetmeni olan Michael Bay dır. Filmin ikinci bölümünün ardından izleyici merakla üçüncü bölümü beklemiştir; serisinin üçüncü bölümü Dark Of The Moon 2011 yılında çekilmiştir. Yönetmeni yine aynıdır. Serinin son filmi Transformers 4 yani Age of Extinction 2014 yılında vizyona girmişti. Kayıp Çağ bölümünde özgürlük ve kölelik arasında savaş başlamıştır. Serin,n 4. bölümünün yönetmeni yine Michael Bay olmuştur. 4. serinin senoryosunu Ehren Kruger yazmıştır. Transformers serilerinin müziğini de Steve Jablonsky yapmıştır.

 

Transformers 5 Ne Zaman Çıkacak & Nezaman.Com.TR yanıtladı

Merakla beklenen 5. bölüm 23 Haziran 2017 yılında gösterime girecektir ve bütün serilerin yönetmeni olan Michael Bay yönetmen koltuğunda olacaktır. 5. bölümden sonra 2019 da filmin devam filmi de gösterime girecektir. Transformers 5. filminin adı The Last Knight’dır.
Filmin baş rolünde Mark Wahlberg oynayacak yeni olarakta Isabela Moner oynayacaktır. Trasformers 5’ten sonrada çıkacak olan 6. filmin ismi Bumblebee’nin spin-off olacak. Filmin oyuncularını yakından tanımak ve ne zaman çıkacaüını öğrenmek isterseniz

https://www.nezaman.com.tr/1516/transformers-5-son-şövalye-ne-zaman-çıkacak adresinden bilgi alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status