TTnet Alo İle İnternet ve Telefon Bir Arada

TTnet Alo İle İnternet ve Telefon Bir Arada

TTnet son dönemde Yalın ADSL satışlarının artması ve Sabit Hatların iptal edilmesi üzerine oldukça uygun fiyatlı yeni bir kampanya başlatmış durumda.

Buna göre 2 ayrı paket sunan firma “NET6 + TTNET Alo Konuştukça” Öde paketini 47 TL yerine 12 ay sözleşme yaparak aylık 39,99 TL’ye; “NETLİMİTSİZ +TTNET Alo Konuştukça Öde” paketini ise 74 TL yerine 12 aylık sözleşme yaparak sabit 59,99 TL’ye sunuyor.

Bu noktada Konuştukça Öde Paketi ile Sabit Hat sahibi olduğunuz gibi Yalın ADSL paketinden de daha uygun bir fiyata internet sahibi olmuş oluyorsunuz.

TTnet Kampanyalı İnternet ve Konuşma Paketleri
TTnet Kampanyalı İnternet ve Konuşma Paketleri

TTNET Alo Konuştukça Öde” paketi, aranılan yöne ve konuşulan süreye bağlı olarak ücretlendiriliyor. Müşteriler, şehir içi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası 1. kademe sabit telefon görüşmelerinin dakikasına sadece 10 kuruş ödüyor.

Bunun yanında “Akşam 7’den Sabah 7’ye Evden Eve Ücretsiz Konuşma Kampanyası” da TTnet Alo Konuştukça Öde paketini  içerisinde kendisine yer alıyor ve Akşam 19.00 ile Sabah 07.00 arasında kalan süreçte aylık 3.000 DK kadar Şehir İçi ve Şehirler Arası görüşme yapmanıza imkan sağlamış oluyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar başvuru kabul edecek olan bu kampanya sayesinde Ev Telefonu + ADSL Paketi bir arada oldukça uygun bir fiyata size gelmiş olacak.

Tüm bunların yanında kampanyaya katılan abonelere Modem Hediye olarak sunuluyor.

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status