TTNET Fiyat Karşılaştırma ve E-Ticaret Siteleri Yayında

TTNET Fiyat Karşılaştırma ve E-Ticaret Siteleri Yayında

Pazarda bir anlamda tek başına İnternet Altyapısını yöneten TTnet ve Türk Telekom açtıkları iki yeni site ile hem Fiyat Karşılaştırması hem de Ürün Satışına başlayacaklar. www.okacabukaca.com adresi ile Akakce ve Cimri gibi sitelerin yaptığı gibi kullanıcılarına fiyat karşılaştırması sunmayı amaçlayan TTnet bir anlamda pazardaki konumuna yeni birkaç dal daha eklemiş olacak. Yakın dönemde bu sistem […]


Pazarda bir anlamda tek başına İnternet Altyapısını yöneten ve Türk Telekom açtıkları iki yeni site ile hem Fiyat Karşılaştırması hem de Ürün Satışına başlayacaklar.

www.okacabukaca.com adresi ile Akakce ve Cimri gibi sitelerin yaptığı gibi kullanıcılarına fiyat karşılaştırması sunmayı amaçlayan bir anlamda pazardaki konumuna yeni birkaç dal daha eklemiş olacak.

Yakın dönemde bu sistem üzerinden bir de ürün satışlı E-Ticaret sitesi açabilme ihtimali olan firmasının ikinci oluşumu ise kendi tarafından sunulan Hizmet ve Ürünlerin satıldığı bir web sayfası olmuş durumda.

TTnet Çarşı ve TTnet Okacabukaca Yayında
TTnet Çarşı ve TTnet Okacabukaca Yayında

www.ttnetcarsi.com.tr adresi adından da anlaşılacağı üzerine TTnet firmasına ait İnternet, Telefon ve bunlara bağlı ürünlerin ve hizmetlerin satışında kullanılan bir site. Şu aşamada kampanyalar ile siteyi duyurmayı amaçlayan TTnet yakın gelecekte bu site üzerinden Ek Ürünlerin satışına da başlayabilir.

  BTK Çağrı Merkezlerine Ceza Kesmeye Başladı

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status