TTnet Kesinti İddialarına Yanıt Verdi

TTnet Kesinti İddialarına Yanıt Verdi

Sosyal Medya ve Forum Siteleri üzerinden yoğun bir şekilde dile getirilmeye başlanılan “TTnet İnterneti Kesecek” iddialarına yanıt resmi olarak geldi. Bazı web sitelerinde paylaşılan SMS Örnekleri ile 25 Mart 2014 tarihinde Sabah 08.00 ile 16.00 saatleri arasında internet bağlantısında kesilmelerin meydana geleceği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. İddialara göre “Haramzadeler333” ve “Başçalan” gibi Youtube ve […]yorumlar.net

Sosyal Medya ve Forum Siteleri üzerinden yoğun bir şekilde dile getirilmeye başlanılan “TTnet İnterneti Kesecek” iddialarına yanıt resmi olarak geldi.

Bazı web sitelerinde paylaşılan SMS Örnekleri ile 25 Mart 2014 tarihinde Sabah 08.00 ile 16.00 saatleri arasında internet bağlantısında kesilmelerin meydana geleceği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

İddialara göre “Haramzadeler333” ve “Başçalan” gibi Youtube ve Twitter hesapları üzerinden yarın açıklanacak çok önemli bilgi ve belgeler ile videoların son kullanıcıya ulaşamaması adına böyle bir adım atılacağı iddia edilmişti.

TTnet ise yaptığı açıklama ile 25 Mart 2014 Salı günü herhangi bir kesinti yapılmayacağını, internet bağlantılarının eski sistemdeki gibi kesintisiz devam edeceğini kamuoyuna duyurmuş oldu.

  Mobil internet erişimi, Hatay'da kesildi!

İşte TTnet tarafından basın kurumlarına gönderilen açıklama.

TTNET tarafından 25 Mart 2014 tarihinde, Türkiye genelinde internet erişiminin kesileceğine ilişkin iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

TTNET AŞ

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status