Tüketiciler General Mobile Yılbaşı İndirimi ile 300 TL Kazançlı Çıkacak

General Mobile firması tarafından 2 Ocak 2018 tarihinden başlayarak 14 Şubat 2018 tarihine kadar General Mobile Yılbaşı İndirimi adıyla  Tüm Akıllı Telefon modelleri için 300 TL İndirim yapıldı.

Ülkemizde ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan General Mobile firması tarafından Yılbaşı Kampanyası adıyla başlatılan kampanya 14 Şubat 2018 – Sevgililer Gününe kadar devam edecek.

Firma tarafından Tüm General Mobile Akıllı Telefon modellerinde uygulanacak olan indirim ile pazardaki satış adetlerinin de yükseltilmesi amaçlanıyor.

 

General Mobile Yılbaşı İndirimi Sonrası Fiyatlar

Firma tarafından başlatılan 300 TL İndirim Kampanyası neticesinde oluşan yeni fiyat tablosu şu şekilde.

 

Model Normal Fiyat Kampanyalı Fiyat
General Mobile GM5  899 TL  599 TL
General Mobile GM5 Plus  1.199 TL  899 TL
General Mobile GM 6 1099 TL 799 TL

 

Kampanya Zincir Teknoloji Mağazaları, GSM Operatörleri ve General Mobile Online Satış Sitesi üzerinden 2 Şubat 2018 tarihi itibari ile başlatılmış durumda.

Kampanyaya katılan firmalar fiyat etiketlerini güncellemeye başlamış durumdalar. Bu sebeple de General Mobile markasına ait, Android One İşletim Sistemini kullanan cihazlardan birisini satın almadan önce Güncel Fiyatları sormanızı öneririz.

Kampanya direkt olarak firma tarafından yapıldığı için size kampanyalı fiyat sunmayan noktalardan alışveriş yapmamanızı öneririz.

General Mobile Yılbaşı Kampanyası

Tüketiciler General Mobile Yılbaşı İndirimi ile 300 TL Kazançlı Çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir