Tüm HTC One Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek

Tüm HTC One Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek

tarafından pazara Sense 5 ara yüzü ile sürülen ve 26 Haziran tarihinde sürümü ile yeni ürününü pazara sokacak One modeli için kullanıcılara müjdeli haber geldi.

sürümü ile bir anlamda Nexus serisi içerisine dâhil olan One modelini kendi ara yüzü ile kullanmak istemeyenler cihazlarına güncelleme alarak cihazı serisine dönüştürebilecekler.

HTC tarafından yapılan bu açıklama ile dileyen kullanıcılara Sense 5 ile devam etme, dileyen kullanıcılara da serisine geçme imkanı sağlanmış olacak.

Özellikle geliştiriciler için oldukça iyi bir ortam sağlayan sürümüne geçiş daha önce alıp bu sürüme geçmek isteyenler için de iyi bir haber oldu.

Tüm HTC One Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek
Tüm Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek

 

Ancak Stok Android ile daha hızlı ve stabil çalışması beklenilen HTC One modelinde güncelleme sonrasında bazı özelliklerin de yok olması söz konusu.

ara yüzü içerisinde yer alan HTC Zoe, Blinkfeed, Arabirim Özelleştirmeleri, Beats Audio gibi yazılımsal olarak kullanıcılara sunulan birçok özelliğin Stok Android ile yok olacağını belirtelim.

Bu noktada kullanıcılar ilk olarak güncelleme almak, Google gelişmelerinden hızlı yararlanmak, daha sade ve hızlı bir telefona sahip olmak ile tarafından sunulan özellikleri kullanmak arasında tercih yapmak durumunda kalacaklar.

 

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status