Pasaport Kayıt İşlemleriTüm HTC One Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek

Tüm HTC One Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek

HTC tarafından pazara Sense 5 ara yüzü ile sürülen ve 26 Haziran tarihinde Stok Android sürümü ile yeni ürününü pazara sokacak HTC One modeli için kullanıcılara müjdeli haber geldi. Stok Android sürümü ile bir anlamda Nexus serisi içerisine dâhil olan HTC One modelini kendi ara yüzü ile kullanmak istemeyenler cihazlarına güncelleme alarak cihazı HTC One […]


tarafından pazara Sense 5 ara yüzü ile sürülen ve 26 Haziran tarihinde sürümü ile yeni ürününü pazara sokacak One modeli için kullanıcılara müjdeli haber geldi.

sürümü ile bir anlamda Nexus serisi içerisine dâhil olan One modelini kendi ara yüzü ile kullanmak istemeyenler cihazlarına güncelleme alarak cihazı serisine dönüştürebilecekler.

HTC tarafından yapılan bu açıklama ile dileyen kullanıcılara Sense 5 ile devam etme, dileyen kullanıcılara da serisine geçme imkanı sağlanmış olacak.

Özellikle geliştiriciler için oldukça iyi bir ortam sağlayan sürümüne geçiş daha önce alıp bu sürüme geçmek isteyenler için de iyi bir haber oldu.

  Mobil Pazarda 2013 Yılının İlk Çeyreğinde Pazarın %30'u Samsung'un
Tüm HTC One Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek
Tüm Modellerine Stok Android Yüklemesi Yapılabilecek

 

Ancak Stok Android ile daha hızlı ve stabil çalışması beklenilen HTC One modelinde güncelleme sonrasında bazı özelliklerin de yok olması söz konusu.

ara yüzü içerisinde yer alan HTC Zoe, Blinkfeed, Arabirim Özelleştirmeleri, Beats Audio gibi yazılımsal olarak kullanıcılara sunulan birçok özelliğin Stok Android ile yok olacağını belirtelim.

Bu noktada kullanıcılar ilk olarak güncelleme almak, Google gelişmelerinden hızlı yararlanmak, daha sade ve hızlı bir telefona sahip olmak ile tarafından sunulan özellikleri kullanmak arasında tercih yapmak durumunda kalacaklar.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status