Türk Hava Yollarına Kolay Erişimin Adı Yellow Pages

İnternette bulunabilirlik oldukça önemli bir kavramdır. Bu kavramın içerisinde bizlere hizmet sunan kanallar ise oldukça farklılaşabilmektedir.İnternette bulunabilirlik oldukça önemli bir kavramdır. Bu kavramın içerisinde bizlere hizmet sunan kanallar ise oldukça farklılaşabilmektedir.

Örneğin dilerseniz bir web sayfası açarak size ulaşmak isteyen potansiyel müşterilerinize Google Aramalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Veyahut Facebook ve Instagram gibi kanalları kullanarak Sosyal medya üzerinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İşte bu farklı çözümler arasında bir de Sarı Sayfalar var.

Biraz yaşı büyük olanlar Sarı Sayfalar diyince o büyük şehirlerdeki her noktanın telefon numarasını içinde barındıran, yerinden zor kaldırılan, uygun fiyatlı olsun diye de saman kağıda basılan rehberleri anımsayacaktır.

Günümüzde ise Sarı Sayfalar denildiğinde artık akla Yellow Pages gibi Sanal Sarı Sayfalar gelmektedir.

Örneğin THY Telefon No diye bir aramayı eskiden sarı sayfalar kitabında yaparken şimdi çok hızlı bir biçimde Google Amca üzerinden yapabiliyoruz.

Bu sayede birkaç saniye içinde istediğimiz firmanın, istediğimiz şubesinin gerek adresine gerek telefon numarasına gerekse de navigasyon için konum bilgisine kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Bu sayede de günlük koşuşturmaca içinde aramamız gereken noktalara daha hızlı ulaşabiliyor, gitmemiz gereken yerlere kaybolmadan gidebiliyoruz.

Gelişen teknolojiler, SİRİ gibi uygulamalar, artan yapay zeka çalışmaları ile birlikte günümüzde artık yol bulmak, birisine ulaşmak, birisinin iletişim bilgilerini bulmak oldukça kolay.

Bakalım ilerleyen yıllarda bu kolaylıklar daha fazla nasıl kolay hale getirilecek. İnsanlar yorulmadan hangi iletişim kanalları ile iletişim kurabilecekler.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status