Türk Milli Takımı Bir Üst Tura Nasıl Çıkar?

Türk Milli Takımı Bir Üst Tura Nasıl Çıkar?

Çek Cumhuriyeti maçından 2-0 galip gelen Türk Milli Takımı bir üst tura çıkabilmek için diğer gruplardan gelecek olan skorlara bağımlı. Daha önce de Fransa 2016’ya katılabilmek adına oynadığımız grup maçlarında da son maça kadar gidip gidemeyeceği belli olmayan Türk Milli Takımı grup maçlarında da aynı kaderi yaşayacak. Yarın 2 farklı gruptan gelecek olan haberlere göre […]yorumlar.net

Çek Cumhuriyeti maçından 2-0 galip gelen Türk Milli Takımı bir üst tura çıkabilmek için diğer gruplardan gelecek olan skorlara bağımlı.

Daha önce de Fransa 2016’ya katılabilmek adına oynadığımız grup maçlarında da son maça kadar gidip gidemeyeceği belli olmayan Türk Milli Takımı grup maçlarında da aynı kaderi yaşayacak.

Yarın 2 farklı gruptan gelecek olan haberlere göre Son 16’lı gruba Türkiye’nin girip girmeyeceği netleşmiş olacak.

 

Hangi Maçlarda Hangi Sonuçların Alınması Gerek

Son maçlara gelindiğinde E Grubunda oynayan İsveç ve İrlanda 1’er puana sahipler.

Yarın oynanacak son grup maçlarında İsveç ile Belçika oynayacak karşı karşıya gelecek. Diğer maç ise İrlanda ile İtalya arasında oynanacak.

Bu iki maçta sonucunda İsveç ve İrlanda puan kaybetmek zorunda. İki takımda puan kaybederse 2 Puan’da kalacaklar ve En İyi 3. Olma şansını kaybedecekler.

Ya da F grubunda oynanacak olan maçta şuan 2 Puan ile 3. Sırada bulunan Portekiz’in Macaristan maçından mağlup ayrılması gerekiyor.

Bu durumda da Türk Milli Takımı bir üst tura çıkmış olacak.

Kısacası E grubu veya F grubundan gelecek sevinçli bir haber ile Türkiye bir üst tura çıkma şansını ulaşmış olacaklar.

  VR Merkezleri kurulmaya başlandı!
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status