Türk Silahlık Kuvvetleri (TSK) Instagram Hesabı Büyümeye Devam Ediyor

Türk Silahlık Kuvvetleri (TSK) Instagram Hesabı Büyümeye Devam Ediyor

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Instagram üzerinde açılan hesap son dönemde oldukça fazla ilgi görmeye ve hızlı bir şekilde büyümeye başladı.


(TSK) tarafından Instagram üzerinde açılan hesap son dönemde oldukça fazla ilgi görmeye ve hızlı bir şekilde büyümeye başladı.

tarafından oluşturulan bir birim tarafından kontrol edilen hesap üzerinden tatbikatlara ait görüntüler ve videolar, Tören ve Gösterilere ait fotoğraf ve videolar ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’a ait görüntü ve videolar paylaşılıyor.

 

TSK - Paylaşım

 

Askeri Yapıda Sosyal Medyaya Uyum Sağlıyor

Oldukça sert sınırları olan Askeri Yapıda artık günümüz şartlarına uygun olarak farklı sosyal medya hesapları üzerinden sivil halka ulaşmaya başlamış durumda.

“tskgenelkurmay” adıyla açılan hesaptan şu ana kadar 346 farklı içerik paylaşılmış durumda. Takipçi sayısı ise yazıyı hazırladığımız dönemde 63.000’i çoktan geçmişti.

Türk Silahlı Kuvvetlerine daha yakından bakmak isteyenler Instagram üzerinden  https://www.instagram.com/tskgenelkurmay/ sayfasını ziyaret edebilir, hesabı takibe alabilirler.

 

TSK Instagram Hesabından Yapılan Bazı Paylaşımlar

 

 

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin havadaki lojistik gücü Uçan Kale CH-47 Chinook

(@tskgenelkurmay)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

 

Her yerde ben varım, karada, havada, denizde, batakta, çatakta, her zaman ve heryerde.

(@tskgenelkurmay)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Vatan Sana Canım Feda #şehit #AydoğanAydın

(@tskgenelkurmay)’in paylaştığı bir gönderi ()

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Xiaomi RedMi Y1 3 Dakikada 150 Bin Adet Sattı - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] Xiaomi RedMi Y1 Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları Xiaomi
2019-09-15 01:56:42
Asus ZenFone AR Soru, Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları - Teknoloji ve Mobil Yaşam Rehberi: […] ÖTV İndirimi Sonrasında Beyaz Eşya Fiyatları Artış Gösterdi […]
2019-09-15 01:55:26
Dost Siteler
Bumerang - Yazarkafe

DMCA.com Protection Status