Türk Telekom Abonelerinden 10 GB İnternet İle Özür Diledi

Türk Telekom Abonelerinden 10 GB İnternet İle Özür Diledi

Dün yaşanan Silivri Depremi sonrasında 12 saati aşan bir kesinti sebebiyle eleştirilerin hedefi olan Türk Telekom abonelerine Özür Mahiyetinde 10 GB İnternet Hediye edeceğini duyurdu.


Dün yaşanan sonrasında 12 saati aşan bir kesinti sebebiyle eleştirilerin hedefi olan Türk Telekom abonelerine Özür Mahiyetinde 10 GB İnternet Hediye edeceğini duyurdu.

’un sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacak.

Silivri’de dün yaşanan sonrasında başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Sakarya, Bursa, Tekirdağ gibi birçok ilde aboneleri Ses Bağlantısı konusunda sıkıntı yaşamışlardı.

Mobil İnternet Bağlantısı noktasında ise bir sorun yaşanmamış gerek anı gerekse de sonrasında yavaşlamalar olsa da internet erişimi kopmamıştı.

 

Deprem ve İletişim

 

’dan Yapılan Açıklama

tarafından gün içerisinde yapılan açıklama aşağıdaki gibidir.

Değerli Müşterilerimiz,

Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen , şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

 

Türk Telekom

 

#AdamsınTelekom Twitter’da TT Oldu

Türk Telekom tarafından Ücretsiz İnternet Hediyesi duyurulduktan sonra Twitter üzerinden özellikle sahte hesapların da katkısı ile #AdamsınTelekom etiketi bir anda TT oldu.

Ancak sonrasında gelen gerçek kullanıcı mesajları Türk Telekom adına ciddi bir sınavın verildiği ve firmanın bu sınavdan kaldığının açık ve net bir göstergesi oldu.

Türkiye’nin en büyük iletişim ağına sahip olan, Türkiye’nin en eski ve köklü kurumunun 5.6 şiddetindeki bir sonrasında 12 saat boyunca Marmara Bölgesine hizmet sunamayacak hale gelmesi olası Büyük İstanbul Depremi için kafalarda ciddi soru işaretlerinin oluşmasına sebep oldu bile.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status