Türk Telekom Adil Kullanım Kotasını Esnetti, BTK Kabul Etti

Özellikle gün boyu internet başında olan ve Adil Kullanım Kotası adı verilen kota sebebiyle daha ayın başında internet hızı yavaşlayanlar için Türk Telekom ve BTK’dan iyi bir haber geldi. Türk Telekom ve TTnet tarafından hazırlanarak BTK’ya gönderilen yeni paketleri kabul eden BTK bu noktada Adil Kullanım Kotasının 200 GB seviyesine kadar çıkmasına olanak sağlamış oldu. […]


Özellikle gün boyu internet başında olan ve adı verilen kota sebebiyle daha ayın başında internet hızı yavaşlayanlar için ve ’dan iyi bir haber geldi.

ve tarafından hazırlanarak ’ya gönderilen yeni paketleri kabul eden bu noktada Adil Kullanım Kotasının 200 GB seviyesine kadar çıkmasına olanak sağlamış oldu.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu BTK tarafından onaylanan paketler şu aşamada resmi olarak kullanıcılara sunulmadı. Ancak onaylanan paketler sayesinde artık servis sağlayıcılar 50 GB – 100 GB ve 200 GB AKK’ye sahip paketler açarak müşterilerine sunabilecekler.

Adil Kullanım Kotası Hızı  Arttırıldı

Normal paketler üzerinden bir indirim yapmayan düzenleme ile ek paketlerin devreye girmesi bekleniyor. Saf Fiyat olarak aşağıdaki tabloyu inceleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz. Ama oradaki fiyatların ek giderler olmadan çıkarıldığını belirtmek gerek.

Türk Telekom Adil Kullanım Kotasını Esnetti, BTK Kabul Etti
Adil Kullanım Kotasını Esnetti, BTK Kabul Etti

 

Bu paketlerin yanında yine Adil Kullanım Kotası olmayan eski paketlerde kullanılmaya devam edilebilecek.

 

  Türk Telekom Venüs V5 Modeli 12 Ay Taksitle Satışa Sunuldu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. geç kalınmış bir karar internette artık videolar hd kalitesinde yayınlanıyor adam iki günde kota dolduruyordu bu iyi oldu

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status