Türk Telekom Enflasyonla Mücadele Kampanyası ile Yılsonuna Kadar Zam Yok

Türk Telekom Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında Yılsonuna Kadar evde internet, faturalı mobil ve televizyon tarifelerine Zam Yapmayacağını açıkladı.

Hükümet tarafından başlatılan ve yılsonuna kadar geçerli olacak olan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programına firmaların farklı kampanyalar ile katılımları sürüyor.

Turkcell tarafından yapılan 2 Kat İnternet Kampanyası sonrasında Türk Telekom kanadından da Yılsonuna Kadar Zam Yok Kampanyası başlatıldı.

 

Türk Telekom’un Enflasyonla Mücadele Kampanyası Kullanıcıları Pek Memnun Etmedi

Türk Telekom tarafından Twitter üzerinden yapılan kampanya duyurusu temel olarak birçok Türk Telekom müşterisini memnun etmemiş durumda.

Turkcell kanadının mevcut internet paketlerini ikiye katlaması Türk Telekom müşterilerinin de bu şekilde bir kampanya beklentilerini arttırmıştı.

Ancak Türk Telekom kanadının Zam Yapmayacağız gibi bir duyuru yapması zaten yıl sonuna 2.5 ay kalmışken tüketici nezdinde pek de bir karşılık bulamadı gibi görünüyor.

Türk Telekom tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

“Enflasyonla Topyekûn Mücadele Eylem Planı’nı destekliyor, bu mücadelede biz de varız diyoruz. Türk Telekom yılbaşına kadar evde internet, faturalı mobil ve televizyon tarifelerine zam yapmayacak. Sürpriz indirimler için bizi takip etmeye devam edin. #TürkiyeKazanacak”

 

Vodafone Sessiz Kaldı, Turkcell İlk Duyuruyu Yapan Oldu

Vodafone Türkiye henüz Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında herhangi bir kampanya duyurusu yapmadı.

Turkcell ise kampanya duyurusu yapan ilk operatör oldu ve 2 Kat İnternet Paketi dağıtımına başladı. Turkcell’in kampanyası ile alakalı bilgi almak için  Turkcell, BİP Enflasyonla Mücadele Kampanyası Başlattı, İnternet Paketlerini İkiye Katladı adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Enflasyonla Mücadele Kampanyası ile Yılsonuna Kadar Zam Yok

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir