Türk Telekom’dan 4.5G’ye Geçen Abonelere 3 Ay 2 Kat İnternet Hediye

4.5G’ye henüz geçiş yapmamış olan Türk Telekom abonelerine özel olarak hazırlanan yeni bir kampanya ile 4.5G’ye geçişten sonraki 3 ay kullandıkları İnternet Paketleri 2 ile çarpılacak.

Halen 3G Teknolojisinde takılı kalan ve 4.5G Teknolojisine geçiş yapmayan kullanıcıları Hızlı İnternet ile buluşturmak isteyen Türk Telekom bir kampanya ile kullanıcılarına 4.5G’yi cazip hale getirmeye çalışacak.

Yapılacak olan kampanya kapsamında 2017 yılı sonuna kadar 4.5G Uyumlu Sim Kartını Türk Telekom bayilerinden alacak olan kullanıcılara 3 ay boyunca kullandıkları tarifenin internet paketini 2 ile katlayacak.

 

Türk Telekom 4.5G Kampanyası

 

Tüm Kullanıcıları 4.5G Dünyasına Davet Ediyoruz

Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, hayata geçirdikleri yeni 4.5G kampanyasıyla ilgili şunları söyledi; “2017’nin ilk çeyrek verilerine göre yüzde 75’lik akıllı telefon penetrasyonumuzla pazarda lider konumda bulunuyoruz. LTE uyumlu cihaz penetrasyon oranımız ise yüzde 57’ye ulaştı. Akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte, her geçen gün daha fazla abonemiz 4.5G teknolojisiyle tanışıyor ve bu yeni teknolojinin tüm avantajlarından faydalanıyor. Türk Telekom olarak biz de ülke çapında 4.5G kullanımını daha da yaygınlaştırmak için abonelerimize yine en uygun şartlarda kampanyalar sunmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamızı vatandaşlarımızın data yoğunluklu kullanımlarını göz önünde bulundurarak hazırladık. Abonelerimizi 4.5G dünyasının tüm avantajlarından yararlanmaları için kampanyamıza davet ediyoruz” dedi.

 

Türk Telekom 4.5G

 

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için bir Türk Telekom bayisine uğramanız ve eski sim kartınızı 4.5G uyumlu yeni bir kart ile değiştirmeniz gerekiyor.

Bu işlem sonrasında kampanya otomatik olarak tanımlanacak olup o an kullandığınız paketin size sunduğu internet paketi kadar internet hediye edilecektir.

Eğer internet paketsiz bir tarife kullanıyorsanız işlem öncesinde Türk Telekom Bayisi ile görüşüp uygun bir tarifeye geçiş yapmayı düşünebilirsiniz.

 

Türk Telekom’dan 4.5G’ye Geçen Abonelere 3 Ay 2 Kat İnternet Hediye

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.