Pasaport Kayıt İşlemleriTurkcell Abonelerine Joker Paket

Turkcell Abonelerine Joker Paket

Turkcell Faturalı Hat Abonelerine Joker Paket uygulamasını duyurdu. Yeni uygulama sayesinde aylık olarak kullandığınız görüşme paketleri bitince otomatik olarak Joker Paket devreye giriyor ve görüşmelerinizi faturayı yukarı çekmesini önlüyor. Joker Paket almak için SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen SMS sonrasında size 5 TL karşılığı 60 Dakika görüşme hakkı verilmektedir. Bu hakkı Fatura Kesim Tarihinize kadar kullanma […]


Faturalı Hat Abonelerine Joker Paket uygulamasını duyurdu. Yeni uygulama sayesinde aylık olarak kullandığınız görüşme paketleri bitince otomatik olarak Joker Paket devreye giriyor ve görüşmelerinizi faturayı yukarı çekmesini önlüyor.

Joker Paket almak için SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen SMS sonrasında size 5 TL karşılığı 60 Dakika görüşme hakkı verilmektedir. Bu hakkı Fatura Kesim Tarihinize kadar kullanma imkanınız mevcuttur.

Paket gönderilen SMS sonrasında 1 aylık süre ile aktif olmaktadır. Yani Joker Paket almak isterseniz her ihtiyaç anınızda SMS göndermeniz gerekecektir. Pakete ayda sadece 1 kez sahip olabilirsiniz.

Joker Paket satın almak için “JOKER” yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Kalan Dakikaları öğrenmek için ise “KALAN JOKER” yazıp 2222 nolu hatta SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

  Turkcell MaxiPlus 5 Cep Telefonu Özellikleri, Yorumları ve Fiyatı

Verilen 60 Dakikalık görüşme Sabit Hatlar, , Vodafone ve Avea yönüne yapılan aramalarda kullanılabilmektedir. Yurtdışı aramaları pakete dahil değildir.

 

 

 

Joker Paket Sık Sorulan Sorular

Joker Paket Nedir?
Joker Paketi, 5 TL’ye her yöne 60 dakika konuşabileceğiniz Turkcell kampanyasıdır. 60 dakikalık her yöne dakikalar yurt içi Turkcell, diğer operatör numaraları ve sabit hat ile yapılan görüşmeler için geçerlidir.

Nasıl alabilirim?
JOKER Paket almak için JOKER yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderebilir,Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvuruda bulunabilir veya Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl kullanırım?
Dakika paketi olan tarifelerdeki Turkcell’liler; paket dakikalarını bitirince paket aşım ücretleri üzerinden, sonunda ne ödeyeceğini bilmeden konuşmak yerine JOKER Paket alarak paket aşımında sadece 5 TL’ye her yöne tam 60 dakika daha konuşma hakkı kazanmış olur ve böylece faturasını kontrol altında tutabilir. JOKER Paket, kendi tarifenizdeki her yöne paket dakikaları bitince devreye girer ve fatura kesim tarihine kadar geçerli olur. Dakika paketi olmayan tarifelerdeki abonelerimiz; tarifelerini değiştirmelerine gerek olmadan paketle konuşmanın avantajını yaşamaya başlayabilirler. Bu abonelerimiz için JOKER Paket başvuru sonrası gelen bilgilendirme SMS’i itibariyle devreye girer ve ilk fatura kesim tarihine kadar geçerli olur. Aynı fatura dönemi içerisinde 1 adet Joker Paket alınabilir. Joker Paket aldıktan sonra aynı fatura dönemi içinde hattı borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılan, faturasız hatta geçen veya numarasını başka operatçre taşıyan abonelerimizin Joker Paket’i iptal olmuş olur. Data hatları bu paketten yararlanamamaktadır.

Kullanmadığım dakikalarım bir sonraki aya devreder mi?
Tüm haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.

Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim?
Paketten kalan dakikalarınızı KALAN JOKER yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın, Paket durum sorgulaması sonucunda SMS ile size yapılan bilgilendirmelere, son 6 saat içinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
444’lü ve 755’li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları arama başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.

444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.

Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suiistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır. Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir.

444’lü numaralar, 118’li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
 
 
Bilmenizde fayda var
Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Abonelerin tarife ve/veya paketler dahilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suiistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır. Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status