Turkcell Abonelerine Nokia C3 Sadece 299 TL (100 DK Görüşme + 100 MB İnternet)

Turkcell abonesi olanları yepyeni bir cihaz kampanyası daha bekliyor. Nokia C3 modeline 299 TL’ye sahip olabilen GençTurkcell aboneleri ayrıca 3 ay boyunca her ay Her Yöne 100 Dakika Görüşme + 100 MB İnternet Kullanma imkanına sahip olabiliyorlar.

Kampanya kapsamında ürüne sahip olabilmedk için 299 TL yi nakit olarak ödemeniz gerekiyor. Cihazı aldıktan sonra kampanya aktif hale gelecektir.

Kampanya hem Faturalı  hem Ön Ödemeli hatlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında verilen cihaz ücreti 133 Euro olarak belirlenmiştir. Bu sebeple Euro kuruna göre az miktarda düşme yada yükselme olabilir cihaz fiyatında.

Kampanya Detay

 • Kampanya 30.06.2011 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Nokia C3’ün tavsiye edilen fiyatı, KDV dahil 133 € karşılığı, Merkez BankasI günlük satış kuru üzerinden TL olarak hesaplanacak olup, cihaz fiyatı kur sebebiyle değişiklik gösterebilir.
 • Kampanyada sunulan, 100 MB internet paketi ve 100 dakika heryöne konuşma, yurtiçi kullanımı kapsamaktadır; abonenin hattına her ay yeniden tanımlanacaktir.
 • Aboneler ay içinde hatlarına tanımlanacak olan, dakika paketini aştıklarında kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Aboneler 3 ay boyunca, her ay hatlarına tanımlanacak 100 MB internet paketini aştıklarında, faturasız hatlar için KDV ve ÖİV dahil 0,01 TL / 100 KB; faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirme gerçekleştirilecektir.
 • Yükleme önkoşulu yoktur.

Sık Sorulan Sorular

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan faturalı ve hazırkartlı tüm aboneler yararlanabilir.

Üçüncü ayın sonunda konuşma ve internet paketlerine ne olacaktır?

Üçüncü ayın sonunda istersen telefonuna gönderilecek mesaja EVET yazarak 100 MB ekonomik internet paketinden faydalanabilirsin.

Bir abone kampanyadan kac kere faydalanabilir?

Kontratsız olarak, diledigin kadar yararlanabilirsin. Peşin alım yaparken, Worldcard’a 10 taksit fırsatından yararlanan aboneler en fazla 3 defa katılabilir.

Konuşma ve internet paketi aşıldığında nasıl ücretlendirilecek?

Ay içinde hediye edilen dakikayı aştığın taktirde kendi tarifen üzerinden, 100 MB’ı aştığın taktirde faturasız hatlar için KDV ve ÖİV dahil 0,01 TL / 100 KB, faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilirsin.

Kampanyaya katılmak için tarifemi değiştirmeli miyim?

Kampanyaya katılmak için tarifende bir değişiklik yapmana gerek yoktur.

Özel servis numaraları kampanya dakikalarına dahil midir?

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramalar kampanya kapsamında verilen ücretsiz dakikalardan karşılanmaz.

Cihazın arızası ve iade durumunda ne yapmalıyım?

Kampanyada satılan cep telefonlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bir sorumluluğu bulunmaz. Arıza durumunda cihazını yetkili bir teknik servise götürmen gerekir. Cihazın garanti kapsamındayken servise götürdüğün takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemene gerek yoktur.

Bir hattıma tanımlanan kampanyayı kendi adıma kayıtlı başka bir hattıma devredebilir miyim?

Kayıtlı numaralar arasında kampanya devri yapılamaz.

Kampanyaya dahil olan cihazı nereden alabilirim?

Tum Turkcell Iletisim İletişim Merkezlerinden, yetkili Turkcell Satış Noktalarından; anlaşmalı elektronik ve perakende zincir mağazalar ile Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden satın alabilirsin.

 

 

Turkcell Abonelerine Nokia C3 Sadece 299 TL (100 DK Görüşme + 100 MB İnternet)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

28 Yorum

 1. 299tl olan telefon acaba 12 taksitle kaç tl olur:9

  Cevapla
 2. kaç dakikam kaldığını söylemiyor internette o problemi yaşamıyorum ?

  Cevapla
 3. 16 Ağustos 2011, 21:47

  ben bu kampanyadakı telefonu bu ay içinde almayı duşunuyorum herhangi bir bayiye gitsem aynı kampanya geçerlımı acaba yıne 299 dan mı alıcam bi bilgi verırmısınız

  Cevapla
  • Kampanya 30.06.2011 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

   Ve bildiğim kadarıyla kampanya uzatılmadı.

   Cevapla
 4. telefonu 1 hafta önce aldım konuşma paketi internet paketi hepsi geldi ama kalan dakikayı sorgulamayı bulamadım bende.

  Cevapla
  • Bildiğim kadarıyla dakika sorgulama işlemi yoktu bu pakette. Ne zaman bakiyeden yemeye başlarsa o zaman görebilirsini. Görüşme sonrasında SMS gelmiyor mu. Orada yazması lazım. Yada *123*1# tarzı kombinasyonları deneyin.

 5. Kadir bey Tum Sorulara Cevap Vermissiniz Umarım Bunada Verırsınız .
  Telefonlar Gelen 100 mb internet ve 100 dakika konusmanın ne kadar kaldını nasıl ogreneblırz *….# gibi bi ozellık yok mu bakmada ? varsa bılgınız paylasırsanız cok memnun olurm

 6. paketten aldım ama kaç dk kaldı nası sorgulayabilirim ?

 7. ya kalan dakikalarımızı nerden öğreniyoruzz

  Cevapla
 8. kadir abi benim bu ay konuşma sürem baya aştı 100 dk. aştım ama bakiyemden hiÇ para eksilmedi biz bu teli taksitle almıştık acaba kredi kartına dahil olur mu bu konuşmalarımın tabi ücreti bi yardımcı olursan çok sewineceğim ?????

  • Turkcell nasıl bir çalılma yapıyor açıkcası pek bilgi sahibi değilim. Ama normalde karttsan çekme gibi bir durum olmaması gerek. O sadece cihaz bedeli için yapılan bir anlaşma ve kartınızdan onayınız olmadan o parayı çekemezler. Sıkıntı yapmaya gerek yok açıkcası.

   Cevapla
   • teşekkür ederim kadir abi beni çok rahatlattınız :) ben en iyisi bakiyemden para eksilene kadar konuşuyum .d

 9. keske bırazz daha uzasa kampanya 1 ay falann yaa

 10. cook gsL bi kampanya ama cok kısa süresi =(

 11. taksit li fiyatı ne kadar acaba

  • Taksitli olarak Türkcell İletişim Merkezlerinin pos faizlerine göre bir eklenme yapılır. Onun için satış noktalarına uğramanız gerekli.

 12. temmuz ortasına kadar geçerli olsa kampanya keşke…

 13. ben bu telden aldım fakat kaç dakika kaldığını nereden öğrenebilirm.. ?

  Cevapla
 14. bu kampanya sadece nakit alım için mi geçerli?