Turkcell Asus ZenFone 4 Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell Asus ZenFone 4 Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell tarafından sözleşmeli olarak satışına başlanılan Asus ZenFone 4 modeli ayda 32.99 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell Aboneleri Akıllı Telefon Sahibi olabilecek. Asus tarafından geçtiğimiz aylarda pazara sürülen ancak biraz gecikmeli olarak Türkiye pazarında satışına başlanılan Asus ZenFone serisinin en küçük üyesi Asus ZenFone 4 modeli Turkcell tarafından Sözleşmeli ve Nakit olarak satılmaya başlandı. 449 TL […]


Turkcell tarafından sözleşmeli olarak satışına başlanılan Asus ZenFone 4 modeli ayda 32.99 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell Aboneleri Akıllı Telefon Sahibi olabilecek.

Asus tarafından geçtiğimiz aylarda pazara sürülen ancak biraz gecikmeli olarak Türkiye pazarında satışına başlanılan Asus ZenFone serisinin en küçük üyesi Asus ZenFone 4 modeli Turkcell tarafından Sözleşmeli ve Nakit olarak satılmaya başlandı.

449 TL Nakit Fiyatına sahip olan Asus ZenFone 4 modeline dilerseniz İnternet, Konuşma veya Hepsi Bir Arada paketler ile aylık 33 TL ile 50 TL arasındaki ödemeler ile sahip olabilirsiniz.

 

Asus ZenFone 4 Turkcell Operatör Kampanyası
Asus ZenFone 4 Turkcell Operatör Kampanyası

Turkcell Asus ZenFone 4 Akıllı Telefon Kampanyası Katılım Koşulları

 • Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık tarife/internet paketi ücreti dahildir.
 • Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden,banka kredili teklilerimizden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
  HTC One M9 Türkiye Fiyatı Belli Oldu ve Satışına Başlandı

Aylık cihaz ücreti;

 

Turkcell Faturave Banka Kredisiile Yapılan Ödemelerde
24 Aylık Kontratlarda Aylık 12 Aylık Kontratlarda Aylık
ASUS Zenfone 4 23 TL 42 TL
 • Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek veya Hesabım’danöğrenebilirsiniz.
 • Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
 • Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
 • Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 500dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri ve İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri adlı paketleri fazla 30 (otuz) gün önce yeni tesis edilen veya ön ödemeli hattan faturalı hatta geçirilmiş veya diğer operatörlerden TURKCELL’e taşınan faturalı hatlarla birlikte alınabilir. Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 500dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri ve İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri adlı paketleri,Turkcell web sitesiüzerinden satışa sunulamamaktadır.”
 • Kampanyaaltında yer alan cihazlara, 12 ya da 24 aylık tekliflerden biri ile katılan abonelerimiz, tekliflerinde yer alan internet paketine ek olarak, ilk ay aşağıdaki ek internet paketinden de faydalanabilir. Eğer kampanyaya katılan hat üzerinde önceden tanımlı “URL bazlı internet paketleri” ya da “Tanışma paketleri” varsa; İlk ay sunulacak 500 MB Turbo Plus paketleri kullanılamaz.İlk ay sunulacak ek internet paketlerinin hızı 43,2 mbps olacaktır. Kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir ve paket bitiminde tekrarlamayacaktır. Sözkonusu ek internet paketleri için faturada ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. 500 MB internet paketinin 1 aylık kullanım süresi içinde tükenmesi halinde, başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, her 100 MB için 5 TL paket aşım ücreti yansıtılacaktır.

 

Internet Paketi Cihaz Modeli
500 MB Turbo Plus ASUS Zenfone 4
 • Kampanya kapsamındaki data paketleri, 2GB / 4GB / 8GB Paylaşımlı İnternet Paketlerine geçiş yapılabilir.

 

2GBPaylaşımlıİnternetPaketi 4GBPaylaşımlıİnternetPaketi 8 GB Paylaşımlı İnternet Paketi
30 TL 40 TL 70 TL
 • Paylaşımlı internet paketleri; faturalı ve faturasız üye hatlar ile paylaşılabilir.
 • Ana hat Turkcell faturalı bireysel hat olmalıdır. Ana hat, faturalı üye hat ile paketi ortak kullanırken; faturasız üye hatta transfer yapabilir.
 • Paylaşım ücreti 10 TL’dir.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
 • Sınırsız TURBO 1GB ve Sınırsız TURBO 4GB paketine sahip olmak için, Facebook Paketi, Twitter Paketi, Sosyal İnternet Paketi, Facebook Plus Paketi aboneliği olmaması gerekmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status