Turkcell, BİP Enflasyonla Mücadele Kampanyası Başlattı, İnternet Paketlerini İkiye Katladı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Turkcell tarafından BİP Uygulaması üzerinden başlatılan Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında Faturalı ve Faturasız tüm Turkcell kullanıcılarının İnternet Paketlerini 2’ye Katlayacak.

4.5G Uyumlu Sim Kart sahibi kullanıcılar Turkcell BİP Uygulamasını indirdikten sonra uygulama üzerinden “Enflasyonla Mücadele” kanalına üye oldukları takdirde 2 Kat İnternet kampanyasından faydalanabilecekler.

Kampanyaya katılım ÜCRETSİZ olup 1 Ocak 2019 tarihinde kampanya sona erecektir.

 

Turkcell BİP Enflasyonla Mücadele Kampanyası

 

Turkcell BİP Enflasyonla Mücadele Kampanyası Kampanya Şartları

 • SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan 13 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yararlanabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” kanalına üye olunmalıdır.
 • Ön ödemeli müşteriler BiP uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hatlarında tanımlı paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları paketlerin internet içerik miktarı kadar internet ve Turkcell uygulamalarında geçerli dijital servis datası, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir.
 • Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir.
 • Hediye internet faydaları kampanyaya katılım sağlandığı andaki ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.
 • Kampanyaya katılım sağlayan faturalı müşterilere kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi ve paketlerinin içeriğindeki Turkcell uygulamalarında geçerli dijital servislerin data faydası kadar dijital servis data faydası hediye edilecektir.
 • 30 günlük hediyeler 13- 31 Ekim tarihleri arasında katılım sağlanmışsa Kasım ve Aralık aylarında olmak üzere 2 defa, 1-30 Kasım tarihleri arasında katılım sağlanmışsa Aralık ayında olmak üzere 1 defa her hediyenin bitiş tarihinde yenilecektir.
 • Faturalı müşteriler için; hediye internet faydaları kampanyaya katılım sağlandığı andaki ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir.
 • Halihazırda 4.5G aboneliği bulunmayan müşteriler Enflasyonla Mücadele Kampanyası’na katıldıklarında 4.5G aboneliğini otomatik olarak başlatılır.
 • Müşterinin tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Müşterinin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş veya; Turkcell TV, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.

 

Turkcell

 

Turkcell BİP Enflasyonla Mücadele Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “Enflasyonla Mücadele” kanalına üye olunmalıdır.

 

Kimler yararlanabilir?

SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya data hattına sahip müşterilerimiz kampanyadan 13 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yararlanabilirler.

 

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?

Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?

Kullanım süresi içinde kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devretmez.

 

4.5G uyumlu SIM kart kullanmaya başladım. Kampanya faydalarını ne zaman kullanabilirim?

48 saat içerisinde yapılacak kontrollerden sonra katlama hakkı elde edilecektir. Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Cihazım 4.5G uyumlu değil. Kampanyadan faydalanabilir miyim?

SIM kartınız 4.5G uyumlu ise kampanyadan faydalanabilirsiniz. SIM kartınız uyumlu değil ise, ücretsiz olarak SIM kartınızı değiştirebilir, kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 

Kampanya süresi bittiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir mi?

Evet, gönderilir

 

Cihazım 4.5G uyumlu değil. Ücretsiz şekilde SIM kart alabilir miyim?

Evet, cihazınız ne olursa olsun 4.5G uyumlu SIM kartlar Turkcell bayilerinden ücretsiz temin edilebilir.  SIM kart değişimi için hat sahibinin geçerli bir kimlik belgesiyle başvurması gerekmektedir.

 

Paketimi değiştirirsem katlanan faydam değişir mi?

Hayır, faturalı müşterilerin faydaları kampanyaya ilk katılım sağladıkları andaki paketlerle belirlenir. Paket değişimi yapıldığında faydalar değişmez. Ön ödemeli müşterilerin faydaları ise aldıkları her bir paket için ayrı ayrı katlanır.

Turkcell, BİP Enflasyonla Mücadele Kampanyası Başlattı, İnternet Paketlerini İkiye Katladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir