Turkcell Çiftçi Tarifesi

Turkcell ömrünü topraklara vermiş çiftçi vatandaşlar için süper konuşma teklifleri sunuyor. Topraklarımız gibi bereketli ve verimli olan; Turkcell Çiftçi Tarifesi geliyor. Tüm çiftçilerimizin emeklerine yakışacak hesaplı Çiftçi Tarifesi ile Turkcell’den çiftçileri sevindirecek kampanya geliyor. Bu tarife ile tüm çiftçilerimiz artık her yöne rahat rahat konuşarak ihtiyaçlarını giderecekler.

Kampanya kapsamındaki tarife ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Paketin içeriğinde her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika konuşma süresi ayda sadece 35 TL, yıllık abonelikte ise fiyat aylık yalnızca 29 TL’dir.

Telsiz kullanım ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.

Çiftçi Tarifesi’ne geçtiğiniz zaman ekstra bir şey yapmadan Çiftçi Paketi‘ne de sahip olursunuz. Çiftçi Tarifesi ile her yöne 500 dakika konuşabilir Turkcell’in tarifesinden doyasıya yararlanabilirsiniz.

Turkcell Çiftçi Tarifesi
Turkcell Çiftçi Tarifesi

Çiftçi Tarifesi her yöne 500 dakika Paketi’ndeki aboneler, sahip olacakları paketlerini kullanabilmeleri için 3 yakınlarını referans göstermeleri gerekmektedir. Tarife içerisinde bulunan dakikalarınızı ay içinde tüketmeniz gerekir tüketmediğiniz durumda gelecek aya aktarılmaz paketinizdeki kullanmadığınız dakikalar silinir.

Çiftçilerimiz aileleriyle ve çiftçi arkadaşlarıyla rahat konuşabilmek için bu kampanyayı kaçırmasınlar ve doya doya konuşarak paketin keyfini çıkarsınlar. Kampanya kapsamında detaylı bilgi almak isterseniz Turkcell web sayfasını ya da Turkcell hizmetleri merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Çiftçi Tarifesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir